Blog


Prispôsobte farby v domácnosti Vášmu znameniu zverokruhu

Farby dokážu ovplyvniť vašu náladu, povzbudiť alebo naopak vyvolať únavu. Odbor, ktorý sa zaoberá pôsobením farieb na ľudskú psychiku sa volá colorterapia. Nejde o žiadny výmysel, ale o vedecky podložené fakty podporujúce ideu, že farby vo vašom okolí by ste si mali vyberať s rozumom. Ak výber farieb v domácnosti podriadite aj vášmu znameniu zverokruhu, dosiahnete harmóniu a budete sa každý deň cítiť skvele.

Čitať viac…

Nudí vás pohľad na prázdne steny? Vyzdobte ich!

Niekto preferujte strohý štýl v dizajne interiéru a iného nudia holé steny alebo skoro prázdna miestnosť. Ak patríte do druhej skupiny ľudí, tak iste uvažujete o tom, ako spraviť váš domov útulnejší bez veľkej investície. Jednou z možností je výzdoba stien. Dekorácie, ktoré sa dajú nalepiť či pripevniť na steny nie sú drahé, ale vyzerajú veľmi efektne. Inšpirujte sa našimi tipmi na výzdobu stien a už nikdy sa pri pohľade na ne nebudete nudiť.

Čitať viac…

Dokonalá kamufláž pleti. Ako vybrať vhodný púder?

Nielen dámy, ktoré majú problematickú pleť využívajú dekoratívnu kozmetiku. Dekoratívna kozmetika môže chrániť či podčiarknuť vašu krásu. Medzi najviac obľúbenú dekoratívnu kozmetiku patria korektory, make-upy a púdre. Práve púdre sú určené pre ženy, ktoré nemajú v obľube hutné make-upy a chcú pleť len mierne kamuflovať či zmatnieť. Viete, ako vybrať púder dodajúci poslednú bodku k dokonalosti vašej pleti?

Čitať viac…

Malé nehody v domácnosti. Čím čistiť škvrny

Iste poznáte ten pocit beznádeje, keď sa vám doma vyleje káva na koberec alebo vaše dieťa ušpiní posteľnú bielizeň od čokolády. Tieto malé nehody sa stávajú v každej domácnosti, a preto nezúfajte. Dôležité je, aby ste škvrny vyčistili čo najskôr, pretože tekutiny či čokoláda, ktorá presiakne do vnútra tkaniny ide vyčistiť o niečo horšie. Ako čistiť rôzne druhy škvŕn v domácnosti?

Čitať viac…

Aká podlaha je vhodná do kuchyne?

Kuchyňa je miestnosťou, kde sú ohrozené hlavne steny a podlaha. Pri varení môže nedopatrením prsknúť olej a iné nečistoty na steny či na zem.

Čitať viac…

Plot nemusí byť len kovový. Aké máte možnosti vo výbere?

Po dokončení stavby sa skôr či neskôr budete musieť zaoberať tým, ako ohradiť váš pozemok. Pletivo použité počas stavby nie je estetické a ani bezpečné. V oblasti materiálov pre výrobu oplotenia máte vskutku z čoho vyberať. Klasické kovové ploty, prírodné drevené alebo moderné plastové? Aké vlastnosti majú jednotlivé materiály?

Čitať viac…

Pri rekonštrukcii interiéru nezabudnite na drevo

Pred rekonštrukciou interiéru veľa ľudí bojuje s dilemou, či vsadiť na moderný štýl, alebo sa pustiť do rekonštrukcie v tradičnom štýle. V súčasnosti je trendom mať všetko maximálne moderné, strohé a vyrobené zo studeno vyzerajúcich materiálov. Ak sa vám takýto trend páči, tak pokojne použite pri rekonštrukcii betón, plast, železo alebo sklo. Túžite po domove, ktorý vám bude pripomínať návštevy u starých rodičov? Vsaďte do interiéru čo najviac drevených prvkov.

Čitať viac…

Ako si prakticky zariadiť kúpeľňu

Kúpeľňu netvorí len vaňa alebo sprchový kút a umývadlo. Rôzne praktické doplnky, nábytok a dekorácie vám spríjemnia chvíle strávené pri umývaní či oddychu vo vani. Pri výbere všetkých časti kúpeľne prihliadajte na to, aby boli nielen estetické, ale tiež funkčné. Zariaďovanie môže byť hračkou vďaka načim tipom a postrehom.

Čitať viac…

Farebné kombinácie, ktoré zharmonizujú vašu domácnosť

Vplyv farieb na psychiku potvrdili mnohé vedecké štúdie. Ak sa ráno oblečiete do tmavších farieb, tak sa budete cítiť menej nabití energiou ako vo farebnom oblečení. Podobné pôsobenie majú aj farby, ktoré použijete pri zariaďovaní domácnosti alebo pri maľovaní stien. Ktoré farebné kombinácie zharmonizujú vašu domácnosť a ako farby vplývajú na psychiku?

Čitať viac…

Poradíme vám, ako sa starať o drevené okná

Stavby v tradičnom štýle si najviac rozumejú s drevenými oknami. Drevené okná uprednostňujú tiež majitelia chát a zrubov. Tento materiál sa dá síce imitovať, ale pri bližšom pohľade je rozdiel vždy vidieť. Drevené profily okien sa v životnosti vyrovnajú iným materiálom, ale je potrebné sa o ne pravidelne starať. Drevo totiž degraduje vplyvom vlhkosti a napadnúť ho môžu rôzne druhy húb. Poradíme vám, ako udržiavať drevené profily okien, aby vám vydržali čo najdlhšie.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

výborná komunikácia, rýchle dodanie

Overený zákazník,

Veľmi rýchla dodávka tovaru. Objednala som si tovar v pondelok a v stredu mi bol dodaný.

Overený zákazník,

Super cena Rychlost vybavenia

Overený zákazník,