Blog


Ako pripraviť vašu terasu na Jar: 7 tipov ako na to

Priprava terasy na jar je skvelý spôsob, ako vytvoriť príjemné vonkajšie prostredie na relaxáciu a zábavu po dlhej zime. Tu je niekoľko tipov ako na to.

Čitať viac…

Viacfarebné steny: Kúzlo harmónie alebo kontrastu?

Natieranie stien je skvelý spôsob, ako oživiť interiér a dodať mu jedinečný charakter. V poslednej dobe sa stávajú čoraz populárnejšie viacfarebné steny, ktoré dokážu vytvoriť dynamický a pútavý vzhľad. Avšak kombinovanie farieb môže byť niekedy náročné a je dôležité zvoliť farby, ktoré k sebe ladia a vytvárajú harmonický celok.

Čitať viac…

Sú lepšie parfémy alebo parfémové oleje?

Vo svete vôní je výber správneho parfému záležitosťou osobných preferencií a občas aj nátlaku reklamy. Okrem parfémov sa tešia veľkej popularite aj parfémové oleje. Aké sú medzi týmito kozmetickými prípravkami rozdiely a ktorý si vybrať?

Čitať viac…

Čo nakúpiť v drogérii na jarné upratovanie domu

Jarné upratovanie by ste mali zrealizovať vo svojom tele i dome. Akýmsi detoxom pre váš príbytok bude kompletné vyčistenie všetkých priestorov a vyhodenie nepotrebných vecí. Aby bolo jarné upratovanie čo najefektívnejšie, je dôležité mať po ruke všetky potrebné produkty. Poradíme vám, čo nakúpiť v drogérii na jarné upratovanie domu.

Čitať viac…

Ako používať lazúru na drevo?

Lazúra na drevo je obľúbený náter, ktorý sa používa na ochranu a dekorovanie drevených povrchov. Lazúru je možné použiť na drevo a drevené povrchy v interiéri i exteriéri.

Čitať viac…

Ako natrieť fasádu domu a aké farby použiť

Natrieť fasádu domu znamená poskytnúť domu nový život a zlepšiť jeho vzhľad. Farba fasády chráni stenu pred poveternostnými vplyvmi a pridáva charakter i osobitosť každej budove. Pri výbere farby fasády je potrebné zohľadniť niekoľko faktorov vrátane architektúry domu, okolitého prostredia a doplnkových stavieb v záhrade.

Čitať viac…

Pastelové farby: prečo ich vybrať ako farbu stien v interiéri?

Pastelové farby sú príjemné odtiene, ktoré pôsobia upokojujúco a harmonicky. V interiéri môžu vytvoriť pocit priestoru, čistoty a sviežosti. Prečo by ste mali zvoliť pastelové farby ako farbu stien v interiéri?

Čitať viac…

Oplatí sa kúpiť darčekovú kazetu? Možnosti darčekových kaziet

Darčeková kazeta je originálny a praktický spôsob, ako obdarovať svojich blízkych, priateľov, kolegov alebo obchodných partnerov. Darčeková kazeta je súbor viacerých darčekov, ktoré sú zladené podľa témy, farby, vône alebo iného kritéria. Ide o ideálny darček na rôzne príležitosti.

Čitať viac…

Farba roka je broskyňová – ako ju zakomponovať do interiéru?

Broskyňová farba bola dizajnérmi i módnymi znalcami vyhlásená za farbu roka. Táto farba pripomína sladké a šťavnaté ovocie, letné dni a dobrú náladu. Je to farba, ktorá dokáže oživiť každý interiér a pridať mu sviežosť a teplo. Veľkou výhodou broskyňovej je jej ľahká kombinovateľnosť s inými farbami a rôznymi materiálmi. Vytvorte s broskyňovou farbou útulný domov plný rodinnej atmosféry.

Čitať viac…

Generálne upratovanie bytu: Na čo nezabudnúť?

Upratovanie bytu je činnosť, ktorú väčšina z nás nerobí s radosťou, ale s povinnosťou. Upratovanie bytu je však dôležité nielen pre estetiku, ale aj pre zdravie, pohodu a bezpečnosť. Malo by sa robiť pravidelne, aspoň raz týždenne. Raz za štvrť roka je nutné aj generálne upratovanie. Generálne upratovanie zahŕňa dôkladnejšie a hĺbkovejšie čistenie všetkých častí bytu. Ako postupovať pri dôkladnom upratovaní bytu?

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Kvalita produktov,promptné dobručenie

Overený zákazník,

Velmi rýchle a spolahlivé dodanie tovaru.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednavky

Overený zákazník,