Blog


Čím doma chrániť drevo a maľovať?

Prezradíme vám, ktoré prípravky vás pri starostlivosti o drevené prvky v domácnosti nesklamú aj kde si môžete zakúpiť základnú výbavu pre domáce maľovanie.

Čitať viac…

Nakupovanie kozmetiky online má mnohé výhody – poznáte ich?

Vďaka online platformám môžete nakupovať svoje obľúbené kozmetické výrobky kedykoľvek a kdekoľvek. Všetko, čo potrebujete, je zariadenie s prístupom na internet. Stačí pár kliknutí a produkt budete mať v košíku, a teda o pár dní doma.

Čitať viac…

Farba fasády domu – ako si vybrať?

Fasáda je vizitkou každého domu, pretože v mysliach všetkých návštevníkov vytvára prvý dojem z vášho domova. Vzhľadom na túto skutočnosť je obzvlášť dôležité vybrať správnu farbu fasády, ktorá bude nielen neprehliadnuteľná, ale tiež kvalitná, a teda vydrží vám naozaj dlho.

Čitať viac…

Aj krmivá pre domácich miláčikov môžu byť zdravé a výživné

Najlepšie krmivo pre psov je také, ktoré obsahuje dostatok vitamínov a minerálov. Takáto strava dokáže vášmu psovi ovplyvniť zdravie a celkovo predĺžiť život. Ako ho však správne kŕmiť?

Čitať viac…

Farby na kov, ako sa zorientovať pri výbere?

Čo sa týka maľovania, kov bol vždy jednou veľkou záhadou. Vo väčšine domácností sa však nachádzajú kovové povrchy; dvere, okná a dokonca aj nábytok. Zorientovať sa však pri výbere nemusí byť také jednoduché, ako sa môže spočiatku zdať.

Čitať viac…

Ako na nákup čistiacich a dezinfekčných prostriedkov?

Poradíme vám, čo by ste mali zohľadniť pri kúpe prípravkov na čistenie domácnosti a aké možnosti máte na výber. Zistite tiež, na ktoré dezinfekčné produkty sa možno spoľahnúť a kde sa podobný sortiment dá zakúpiť.

Čitať viac…

Voľba interiérovej farby, ako na to?

Výber perfektnej farebnej schémy steny pre daný domov je nielen náročný, ale aj namáhavý. Ako sa zhodli viacerí odborníci, farba steny by mala zodpovedať a zároveň vyzdvihnúť osobnosť nielen domu, ale aj jeho obyvateľov. Výhodou je výber farebnej schémy stien na základe individuálnych predstáv, funkcie miestnosti či už existujúceho nábytku.

Čitať viac…

Výber vhodnej farby na drevo, čo si všímať?

Bez ohľadu na to, či je miestnosť veľká alebo malá, farba podlahy bude mať vždy zásadný vplyv na pocit, ktorý v miestnosti získate. Spôsob akým vyberáte vhodné odtiene farieb pre podlahu a steny, bude mať obrovský vplyv na atmosféru v miestnosti.

Čitať viac…

Ako sa zorientovať pri výbere rebríkov?

Rebríky sa dodávajú v niekoľkých hlavných prevedeniach, pričom všetky z nich sú prenosné, ale každý rebrík je vhodný na rôzne domáce projekty v interiéri alebo exteriéri, v nízkych alebo vysokých výškach. Aké typy rebríkov sú dostupné?

Čitať viac…

Čo potrebujete pre údržbu drevenej terasy?

Chcete vedieť, na aký typ produktov sa možno spoľahnúť v rámci starostlivosti o drevené terasy? Poradíme vám, aké prostriedky vám v tejto situácii môžu byť nápomocné aj odkiaľ a akým spôsobom sa dajú zadovážiť.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

spokojnosť

Overený zákazník,

Rýchly nákup

Overený zákazník,

Tovar, ktorý sa už ťažko dá zohnať, mali skladom v super cene. Ďakujem za nákup a odporúčam tento eshop.

Overený zákazník,