O nás

Stabilná firma - na trhu už od roku 1999

V roku 1999 vznikla rodinná firma BUGY zameraná na predaj drogérie a detských plienok. Postupne sa firma rozrástla o ďalšie prevádzky a rozšírila sortiment o predaj parfémov a farby-lakov. V súčasnosti má firma okrem internetového e-shopu 4 predajne s drogériou a parfumami v Dolnom Kubíne (2), v Liptovskom Mikuláši a v Zakamennom. V Dolnom Kubíne sa nachádza aj predajňa Farby-laky BUGY, v ktorej sa nachádza miešacie centrum. Okrem klasických farieb má zákazník v miešacom centre na výber množstvo odtieňov, fasádnych, interiérových alebo priemyselných farieb.  V každej našej predajni nájdete odborne vyškolených zamestnancov, ktorí Vám už dlhé roky s ochotou radia a pomáhajú.

Internetový e-shop BUGY.sk vznikol v roku 2007, ako prvá internetová drogéria na Slovensku. Za tie roky sme nadobudli kopec odborných skúseností, znalostí, verných zákazníkov a profesionálnych partnerov. Vo firme máme stálych zamestnancov, ktorí sa neustále odborne vzdelávajú, aby dokázali profesionálne pomôcť zákazníkom pri výbere vhodného výrobku. Našim cieľom je posunúť naše odborné skúsenosti a výrobky zákazníkom z celého Slovenska. Preto neváhajte využiť naše služby. Stačí si vybrať a my sa už o všetko postaráme.


V ponuke viac než 22 000 výrobkov

Každý deň pribúdajú do e-shopu BUGY horúce novinky výrobkov od popredných dodávateľov. U nás nakúpite len originálne výrobky v 100% kvalite. Momentálne Vám ponúkame na výber viac než 22 000 výrobkov a toto číslo každým dňom rastie. Výrobky, ktoré sú označené dostupnosťou "Skladom" odosielam spravidla do 24h, v ojedinelých prípadoch 48h. 


Zľavy pre BUGY zákazníkov

Zákazníkom, ktorí sa zaregistrujú na našej stránke BUGY získavajú automaticky každým nákupom vernostnú zľavu vo výške 3%. Táto zľava platí na akciové aj na neakciové výrobky. Pri väčších objednávkach môžete využiť objemovú zľavu vo výške 2%, 3%, 4% alebo až 5% z celkovej objednávky neakciových výrobkov. Objemové zľavy začínajú už pri objednávke nad 100€.