O nás

Najväčšia ONLINE DROGÉRIA - na jednej stránke máte k dispozícii až 17 000 výrobkov. Naraz si môžete nakúpiť PARFÉMY (predávame len ORIGINÁLNE PARFÉMY od vyhradených parfumových dodávateľov), DROGÉRIU (čistiace prípravky do domácnosti ale aj pre profesionálne použitie), KOZMETIKU (najnovšie trendy výrobkov z DEKORATÍVNEJ KOZMETIKY, pleťových krémov, vlasových, telových prípravkov a iné), FARBY-LAKY (široký sortiment maliarskych výrobkov), REBRÍKY (kvalitné hliníkové a oceľové rebríky za zvýhodnené ceny), BIO A VEGÁN VÝROBKY (výrobky bez parabénov, silikónov, ...) alebo ZNAČKOVÉ SLNEČNÉ OKULIARE (okuliare svetoznámych značiek za výborné ceny). 

STABILNÁ FIRMA - UŽ 20 ROKOV NA TRHU - okrem internetového e-shopu firma prevádzkuje samostatné štyri predajne. Tri predajne Drogérie a Parfumérie Bugy nachádzajúcih sa v Dolnom Kubíne a v Liptovskom Mikuláši. Okrem predajní orientovaných na drogériu, firma prevádzkuje aj kolorovacie centrum FARBY LAKY Bugy nachádzajúce sa v Dolnom Kubíne. Firma je na trhu s predajom drogérie viac než 20 rokov.

Prečo nakupovať v online drogérii Bugy

UŠETRÍTE ČAS - väčšinu tovaru máme na sklade, preto Vám objednávku vieme doručiť už za 24h (platí pre objednávky prijaté v pracovné dni do 12:00h, viď obchodné podmienky).

PORADENSTVO - UŽ 20 ROKOV NA TRHU - Neviete, aké produkty si vybrať, či potrebujete poradiť alebo len získať informácie? Máme stálych, neustále sa vzdelávajúcich zamestnancov, ktorí Vám ochotne pomôžu a poradia. Môžete nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom chatu. Spokojnosť zákazníkov s nákupom na Bugy.sk je pre nás prvoradá.

ZĽAVY PRE REGISTROVANÝCH ZÁKAZNÍKOV - VERNOSTNÁ A OBJEMOVÁ ZĽAVA - vernostnú zľavu vo výške 3% z neakciových výrobkov môžete využiť už pri druhom nákupe (nárok na zľavu majú len registrovaní zákazníci). Pri väčších objednávkach môžete využiť našu objemovú zľavu vo výške 2%, 3%, 4% alebo až 5% z neakciových výrobkov.

OSOBNÝ ODBER - Objednávku si môžete osobne vydzvihnúť v našej predajni v Dolnom Kubíne. 

RADI VÁS INŠPIRUJEME, INFORMUJEME - neustále sledujeme nové trendy, štýly použitia. O novinkách Vás pravidelne informuje prostredníctvom našich článkov alebo FACEBOOK príspevkov.