Najpredávanejšie


1 – 36 / 280

Starostlivosť o zuby je dôležitá pre udržanie dobrého zdravia ústnej dutiny a prevenciu problémov súvisiacich so zubami a ďasnami. Ústna hygiena je dôležitá časť každodenného starostlivého prístupu k udržiavaniu zdravia ústnej dutiny. 

Aj ústna hygiena má svoje pravidlá

V prvom rade by sme namali zabúdať na osvojenie si dobrých návykov a návštevu zubného lekára.

Okrem správneho čistenia zubov by sme mali siahnuť aj po pomôckach akými sú medzizubné kefky, dentálna niť a ústne vody. Pomôžu nám odstrániť zvyšky jedál, zubný povlak a predísť tak vzniku zubného kazu a zápalu ďasien. Je dôležité vybrať si správnu zubnú kefku a v správny čaj ju aj vymieňať. Výbornou pomôckou je aj jednozväzková kefka. 

Dobre by sme mali zvážiť aj výber vhodnej zubnej pasty. V ponuke máme pasty s obsahom fluóru, pre citlivé zuby, prírodné zubné pasty, s protizápalovým účinkom, bieliace....

Ústne vody patria k ďalším výrobkom, ktoré ovplyvňujú zubný povlak. Obsahujú však aj látky ktoré pôsobia proti kazom, protizápalovo a dokážu ničiť baktérie.

Niekotrí z vás určite radi používajú elektrické zubné kefky. Skracujú čas čistenia a sú dobrou alternatívou pre deti, dokážu vzbudiť hravosť a záujem o čistenie zubov.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle vybavenie objednávky Kvalitne zabalený tovar,proti poškodeniu Malý darček k objednávke

Overený zákazník,

Výhodné ceny

Overený zákazník,

OK

Overený zákazník,