Najpredávanejšie


1 – 36 / 289

Starostlivosť o zuby je dôležitá pre udržanie dobrého zdravia ústnej dutiny a prevenciu problémov súvisiacich so zubami a ďasnami. Ústna hygiena je dôležitá časť každodenného starostlivého prístupu k udržiavaniu zdravia ústnej dutiny. 

Aj ústna hygiena má svoje pravidlá

V prvom rade by sme namali zabúdať na osvojenie si dobrých návykov a návštevu zubného lekára.

Okrem správneho čistenia zubov by sme mali siahnuť aj po pomôckach akými sú medzizubné kefky, dentálna niť a ústne vody. Pomôžu nám odstrániť zvyšky jedál, zubný povlak a predísť tak vzniku zubného kazu a zápalu ďasien. Je dôležité vybrať si správnu zubnú kefku a v správny čaj ju aj vymieňať. Výbornou pomôckou je aj jednozväzková kefka. 

Dobre by sme mali zvážiť aj výber vhodnej zubnej pasty. V ponuke máme pasty s obsahom fluóru, pre citlivé zuby, prírodné zubné pasty, s protizápalovým účinkom, bieliace....

Ústne vody patria k ďalším výrobkom, ktoré ovplyvňujú zubný povlak. Obsahujú však aj látky ktoré pôsobia proti kazom, protizápalovo a dokážu ničiť baktérie.

Niekotrí z vás určite radi používajú elektrické zubné kefky. Skracujú čas čistenia a sú dobrou alternatívou pre deti, dokážu vzbudiť hravosť a záujem o čistenie zubov.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dodanie podľa dohody,aj napriek nadrozmernému tovaru.Doporučujem.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru. Precízne zabalený. Dobra cena.

Overený zákazník,

Cena Rýchlosť dodania Komunikácia

Overený zákazník,