Platba za objednávku

V internetovom obchode Bugy.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu za objednávku nasledovnými spôsobmi: platbou na dobierku, osobne v predajni, platbou online cez VÚB eCard alebo prevodom na bankový účet. Ak potrebujete tovar doručiť v čo najkratšej dobe, odporúčame vybrať platbu na dobierku. 


PLATBA NA DOBIERKU 

Najpoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru od kuriérskej spoločnosti. Poplatok za dobierku sa účtuje vo výške 0,99 €.


PLATBA OSOBNE

Táto platba sa môže použiť pri OSOBNOM ODBERE objednávky v priestoroch e-shopu Bugy.sk. Pri osobnej platbe sa neúčtujú žiadne iné poplatky. V predajni môžete zaplatiť za objednávku hotovosťou alebo kartou.

Objednávku si môžete vyzdvihnúť na adrese:

Farby-laky BUGY, Na Sihoti 1168, 026 01 Dolný Kubín, OD Kocka (suterén)

po-pia: 7.30-17.30 alebo v so: 8.00-12.00


PLATBA KARTOU ONLINE 

Platba vopred prostredníctvom VÚB eCard. Poplatok za službu sa účtuje vo výške 0,99 €. 

Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby.


PLATBA PREVODOM NA ÚČET

Pri platbe bankovým prevodom sa neúčtujú žiadne poplatky za službu.

Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Faktúra je zasielaná až po prekontrolovaní dostupnosti objednaného tovaru. V prípade, že tovar nebude na sklade, naši zamestnanci Vás budú o tom telefonicky informovať.

Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB banke. Prevod peňazí zvykne trvať medzi rôznymi bankami približne 2 dni. Po prijatí platby na náš bankový účet Vám odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí. Balík je expedovaný až po registrácii platby na účte predajcu.

Banka: VÚB Slovensko

IBAN: SK61 0200 0000 0023 6104 9853

BIC: SUBASKBX

Variabilný symbol: číslo faktúry (faktúra Vám bude zaslaná na Váš e-mail po kontrole dostupnosti objednaného tovaru)

Popis: meno a priezvisko, na ktoré bola objednávka uskutočnená

Rezervácia tovaru je možná len po dobu 7 dní. V prípade, že počas 7 pracovných dní nám nebude pripísaná platba na účet, objednávka bude stornovaná. O storne objednávky Vás budeme prostredníctvom e-mailu informovať.