Filtre
Typ produktu


Najpredávanejšie


1 – 36 / 510

Pracie prostriedky sú súčasťou každej domácnosti. Výber správneho prostriedku na pranie závisí od niekoľkých faktorov, vrátane typu tkaniny, farieb oblečenia a prípadných alergií. Osobitnú starostlivosť o bielizeň si vyžadujú aj pracie prášky a aviváže pre bábätká a ľudí s veľmi citlivou pokožkou. 
 

Pracie prostriedky v podobe gélu, prášku alebo tabliet obsahujú účinné látky, ktoré sa používajú na čistenie oblečenia a iných textilných materiálov pri praní. Ich hlavným účelom je odstrániť špinu, škvrny, nepríjemné pachy a bakterie z oblečenia. Prací prostriedok by mal tiež chrániť farby a vlákna textílií,  udržiavať ich v dobrom stave.

Používanie aviváže nie je nevyhnutné pri praní odevov, ale mnoho ľudí ju uprednostňuje pre pridaný komfort a estetický dojem z mäkkých a dobre voňajúcich tkanín. Aviváž môže mať niekoľko funkcií, vrátane zmäkčovania tkanín, eliminácie statickej elektriny a uľahčenia žehlenia. 

Možno uprednostníte ekologické pracie prostriedky, ktoré sú šetrnejšou voľbou k životnému prostrediu. Vyrábajú sa z prírodných zložiek, no sú rovnako účinné.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dodanie podľa dohody,aj napriek nadrozmernému tovaru.Doporučujem.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru. Precízne zabalený. Dobra cena.

Overený zákazník,

Cena Rýchlosť dodania Komunikácia

Overený zákazník,