Doprava pre Slovensko a Česko

Doprava - Kuriér - Slovensko

 

UPOZORNENIE!  AKO ELIMINOVAŤ ŠÍRENIE VÍRUSU COVID-19 PRI PREBERANÍ BALÍKA OD KURIÉRSKEJ SPOLOČNOSTI. 

Odporúčame Vám platiť za Vašu objednávku prevodom alebo E-card platbou. Pokiaľ si zvolíte platbu na DOBIERKU, kuriérovi môžete zaplatiť prostredníctvom KARTY. Chceme Vás požiadať, aby ste pre objednaný tovar prišli k vozidlu kuriéra a nevyžadovali od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre. Pri preberaní by ste rovnako ako kuriér mali používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra. V prípade, že sa práve nachádzate v NÚTENEJ KARANTÉNE, o tejto skutočnosti INFORMUJTE kuriéra ešte pred samotným doručením balíka! Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež zrýchľujeme proces doručovania balíkov! Vo všeobecnosti Vás chceme všetkých vyzvať k zodpovednému správaniu sa a zvýšenej empatii, ktorá je teraz základným kameňom úspechu aj pri doručovaní balíkov. Za ústretovosť a pochopenie ďakujeme.


CENNÍK DOPRAVY KURIÉROM

  • Doprava 3,90€ - platba bankovým prevodom -  doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
  • Doprava 4,90€ - platba na dobierku - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
  • Doprava 3,90€ - platba cez VÚB eCard - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg

Tovar, ktorý je SKLADOM a je objednaný v pracovných dňoch do 11:00, Vám doručíme spravidla nasledujúci pracovný deň kdekoľvek v rámci Slovenskej Republiky. Počas nedele a štátnych sviatkov kuriérska spoločnosť balíky neexpeduje, preto ak objednáte počas týchto dní, doba dodania sa môže predĺžiť. Kuriérska spoločnosť vopred telefonicky informuje zákazníka o čase doručenia objednávky. !!! DODANIE DO 24h -48h PLATÍ LEN PRI BALÍKOCH S PLATBOU NA DOBIERKU !!!

Kuriérskou spoločnosťou sú zasielané balíky do 40kg. Pri balíkoch prevyšujúcich túto hmotnosť, bude cena za dopravu upravená našim pracovníkom. Kupujúci bude telefonicky informovaný o zmene ceny za dopravu. Pri zmene veľkosti objednávky z dôvodu nedostatku tovaru alebo iných príčin, si vyhradzujeme právo na zmenu ceny za dopravu podľa nižšie uvedeného cenníka. 

  • Doprava 15€ - platí pre balíky od 41kg do 75kg
  • Doprava 19€ - platí pre balíky od 76kg do 100kg
  • Doprava 25€ - platí pre balíky od 101kg do 300kg

Osobný odber (DOLNÝ KUBÍN)

 

UPOZORNENIE!  AKO ELIMINOVAŤ ŠÍRENIE VÍRUSU COVID-19 PRI OSOBNOM ODBERE + ZMENA V ODBERNOM MIESTE

Odporúčame Vám platiť za Vašu objednávku prevodom alebo E-card platbou. Pokiaľ si zvolíte platbu v HOTOVOSTI  odporúčame Vám platiť prostredníctvom KARTY. Pri vstupe do predajne by ste mali používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice, ...) a dodržiavať bezpečný odstup od predavačiek. Osobný odber môžete využiť do odvolania len v predajni FARBY-LAKY BUGY (OD KOCKA, pod Billou), Na Sihoti 1168, 026 01 Dolný Kubín. Otváracie hodiny PO-PIA: 7:30-17:00, SO: 8:00-12:00.


  • Doprava 0€ - platí pre všetky balíky, ktoré si vyzdvihnete priamo na predajni v Dolnom Kubíne

Pri osobnom prevzatí si neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu a balenie. Spravidla býva prevzatie balíka nasledovný pracovný deň po pripavení balíka na predaj. Pracovník e-shopu Bugy Vás bude o termíne prevzatia telefonicky alebo e-mailom kontaktovať

Adresa predajne pre osobný odber:

FARBY-LAKY BUGY

Na Sihoti 1168, 026 01  Dolný Kubín

Po-Pia: 7:30-17:00, So: 8.00-12.00


Doprava - Kuriér - Česká Republika

 

Balíky sú zasielané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Balíky do Českej Republiky nezasielame na dobierku! Platiť môžete cez VÚB eCard alebo bankovým prevodom. Balík expedujeme až po uskutočnení platby s obvodovými rozmermi balíka max. 3m (3m = 2x výška + 2x šírka + 1x dĺžka). 

  • Doprava 4,99€ - platba bankovým prevodom - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
  • Doprava 4,99€ + 0,99€ - platba cez VÚB eCard - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

VŠETKO prebehlo na JEDNOTKU ...

Overený zákazník,

Zohnala som nezohnateľné, promptné dodanie.

Overený zákazník,

rýchle dodanie výborná komunikácia výborné ceny

Overený zákazník,