Doprava pre Slovensko a Česko

Doprava - Kuriér - Slovensko

 

 

UPOZORNENIE!  AKO ELIMINOVAŤ ŠÍRENIE VÍRUSU COVID-19 PRI PREBERANÍ BALÍKA OD KURIÉRSKEJ SPOLOČNOSTI. 

Odporúčame Vám platiť za Vašu objednávku prevodom alebo E-card platbou. Pokiaľ si zvolíte platbu na DOBIERKU, kuriérovi môžete zaplatiť prostredníctvom KARTY. Chceme Vás požiadať, aby ste pre objednaný tovar prišli k vozidlu kuriéra a nevyžadovali od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre. Pri preberaní by ste rovnako ako kuriér mali používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra. V prípade, že sa práve nachádzate v NÚTENEJ KARANTÉNE, o tejto skutočnosti INFORMUJTE kuriéra ešte pred samotným doručením balíka! Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež zrýchľujeme proces doručovania balíkov! Vo všeobecnosti Vás chceme všetkých vyzvať k zodpovednému správaniu sa a zvýšenej empatii, ktorá je teraz základným kameňom úspechu aj pri doručovaní balíkov. Za ústretovosť a pochopenie ďakujeme.


CENNÍK DOPRAVY KURIÉROM

  • Doprava 3,90€ - platba bankovým prevodom -  doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
  • Doprava 4,90€ - platba na dobierku - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
  • Doprava 3,90€ - platba cez VÚB eCard - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg

Tovar, ktorý je SKLADOM a je objednaný v pracovných dňoch do 8:00, Vám doručíme spravidla nasledujúci pracovný deň kdekoľvek v rámci Slovenskej Republiky. Počas nedele a štátnych sviatkov kuriérska spoločnosť balíky neexpeduje, preto ak objednáte počas týchto dní, doba dodania sa môže predĺžiť. Kuriérska spoločnosť vopred telefonicky informuje zákazníka o čase doručenia objednávky. !!! DODANIE DO 24h -48h PLATÍ LEN PRI BALÍKOCH S PLATBOU NA DOBIERKU !!!

Kuriérskou spoločnosťou sú zasielané balíky do 40kg. Pri balíkoch prevyšujúcich túto hmotnosť, bude cena za dopravu upravená našim pracovníkom. Kupujúci bude telefonicky informovaný o zmene ceny za dopravu. Pri zmene veľkosti objednávky z dôvodu nedostatku tovaru alebo iných príčin, si vyhradzujeme právo na zmenu ceny za dopravu podľa nižšie uvedeného cenníka. 

  • Doprava 15€ - platí pre balíky od 41kg do 75kg
  • Doprava 19€ - platí pre balíky od 76kg do 100kg
  • Doprava 25€ - platí pre balíky od 101kg do 300kg

Osobný odber (DOLNÝ KUBÍN)

 

UPOZORNENIE!  AKO ELIMINOVAŤ ŠÍRENIE VÍRUSU COVID-19 PRI OSOBNOM ODBERE + ZMENA V ODBERNOM MIESTE

Odporúčame Vám platiť za Vašu objednávku prevodom alebo E-card platbou. Pokiaľ si zvolíte platbu v HOTOVOSTI  odporúčame Vám platiť prostredníctvom KARTY. Pri vstupe do predajne by ste mali používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice, ...) a dodržiavať bezpečný odstup od predavačiek. Osobný odber môžete využiť do odvolania len v predajni FARBY-LAKY BUGY (OD KOCKA, pod Billou), Na Sihoti 1168, 026 01 Dolný Kubín. Otváracie hodiny PO-PIA: 7:30-17:00, SO: 8:00-12:00.


  • Doprava 0€ - platí pre všetky balíky, ktoré si vyzdvihnete priamo na predajni v Dolnom Kubíne

Pri osobnom prevzatí si neúčtujeme žiadne poplatky za dopravu a balenie. Spravidla býva prevzatie balíka nasledovný pracovný deň po pripavení balíka na predaj. Pracovník e-shopu Bugy Vás bude o termíne prevzatia telefonicky alebo e-mailom kontaktovať

Adresa predajne pre osobný odber:

FARBY-LAKY BUGY

Na Sihoti 1168, 026 01  Dolný Kubín

Po-Pia: 7:30-17:00, So: 8.00-12.00


Doprava - Kuriér - Česká Republika

 

Balíky sú zasielané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS. Balíky do Českej Republiky nezasielame na dobierku! Platiť môžete cez VÚB eCard alebo bankovým prevodom. Balík expedujeme až po uskutočnení platby s obvodovými rozmermi balíka max. 3m (3m = 2x výška + 2x šírka + 1x dĺžka). 

  • Doprava 4,99€ - platba bankovým prevodom - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
  • Doprava 4,99€ + 0,99€ - platba cez VÚB eCard - doručenie platí pre balíky s váhou do 40kg
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Žiadný problém s nákupom a doručením

Overený zákazník,

tovar perfektne zabalený rýchle doručenie

Overený zákazník,

Rychle vybavenie objednávky a dodanie tovaru

Overený zákazník,