Filtre
Značka
Nosnosť
Typ rámu

Najpredávanejšie

Cena od - do
Dostupnosť
Skladom
Akcia -6% SLOVENSKÝ VÝROBOK
Hliníková plošina TOR 709

Hliníková plošina TOR 709

199,50 € 212,57 €

Do 3 dní


1 – 36 / 85

Slovenská výroba hliníkových rebríkov s dlhoročnou tradíciou

V sekcii rebríkov nájdete produkty od firmy Elkop, ktorá ponúka vysokokvalitné rebríky pre akékoľvek použitie. Firma je na trhu už od roku 1978 a svoje produkty exportuje do vyše 40 krajín sveta. Vďaka svojím dlhoročným skúsenostiam sa firma radí medzi popredných európskych výrobcov rebríkov.

Firma Elkop ponúka kvalitné a ľahké rebríky pre každú domácnosť, pričom zaberú minimum miesta. Taktiež pevné hliníkové rebríky, ktoré sú perfektne využiteľné v stavebníctve, elektotechnickom či strojárenskom priemysle. Vo svojej ponuke majú aj oceľové viacúčelové rebríky, s množstvom doplnkov, čím zvyšujú svoje použitie a multifunkčnosť. Ďalej hliníkové lešenia, oceľové minilešenia, posuvné plošiny, ktorých prednosťou sú variabilita a nenáročnoť na obsluhu.

Väčšinu rebríkov od firmy Elkop nájdete na našom eshope bugy.sk v sekcii rebríky za tie najlepšie ceny. V prípade záujmu o ostatné produkty firmy Elkop, ktoré nebudeme mať v ponuke, neváhajte a napíšte nám, vieme Vám ich zabezpečiť s expresným dodaním. 

Cena rebríka sa odvíja od kvality rebríka

Na internete nájdeme široký sortiment rebríkov od rôznych výrobcov z EÚ, Číny, ... Od lacných, menej kvalitných až po drahšie. Niekedy sa snažia výrobcovia oklamať spotrebiteľa robustnými stupačkami, aby rebrík vyzeral na pohľad masívne a odlákajú tak od iných parametrov. Dôležité je vždy skontrolovať:

  •  aké NORMY spĺňa daný rebrík. Normy predpisujú dôležité body, ktoré musí výrobca splniť, aby bol rebrík bezpečný pri používaní.
  • Ďalším dôležitým faktorom je HMOTNOSŤ. Odporúčame porovnať hmotnosť hliníkových rebríkov. Vďaka tomu budete mať aspoň približnú predstavu, ktorý rebrík je robustnejší, masívnejší.
  • STABILIZÁTOR - Pokiaľ plánujete kúpu hliníkového rebríka na profesionálne účely, pre práce vo výškach. Stabilizátor musí byť súčasťou takéhoto rebríka. 
  • OZNAČENIE - rebrík musí obsahovať dôležité informácie na obsluhu, výrobcu, nosnosť, použitie, ...

Prečo si vybrať hliníkový rebrík práve na BUGY.sk?

Sme výhradným predajcom hliníkových rebríkov priamo na Slovensku. Dokážeme promtne reagovať na reklamácie, zmeny, kúpu doplnkov alebo rôzne špeciálne požiadavky zákazníka. Naše doručenie je rýchle, nakoľko sídlo výrobcu je priamo pri nás. Vieme rýchlo a expresne doručiť aj väčšie množstvo rebríkov po celej SR za lepšie ceny ako konkurencia. 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Velmi dobre ceny Rychle dodanie

Overený zákazník,

Veľmi rýchle dodanie.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,