Filtre
Nosnosť
Typ rámu


Najpredávanejšie

Akcia -20% SLOVENSKÝ VÝROBOK
Hliníková plošina HPP 650

Hliníková plošina HPP 650

148,95 € 186,93 €

Skladom

Akcia -5% SLOVENSKÝ VÝROBOK
Hliníková plošina TOR 709

Hliníková plošina TOR 709

202,25 € 212,57 €

Nedostupné


1 – 36 / 114

Aký typ rebríka si vybrať? 

V ponuke máme viac než 100 rôznych rebríkov. Líšia sa účelom využitia, parametrami, materiálom, funkciami, ... Na BUGY.sk nájdete nasledovné rebríky:

Jednodielne hliníkové rebríky

Sú ľahké na manipuláciu, majú dlhú životnosť, nižšiu cenu. Nájdete tu rebríky, ktoré sú spratné a hodia sa do ako pomocník do domácnosti alebo záhrady. Nadrozmerné rebríky sú vhodné pre profesionálne využitie. Ich jediná nevýhoda je, že sa kvôli dĺžke ťažšie uskladňujú.

Dvojdielne hliníkové rebríky

Výhodou rebríka je dosah do väčšej výšky a spratné uskladnenie oproti nadrozemerným rebríkom. Dvojdielny rebrík viete použiť do tvaru "A" ako štafle alebo vysunutím oboch častí, čím dosiahnete najväčšiu výšku.

Trojdielne hliníkové rebríky

Trojdielne rebríky patria medzi najpredávanejšie. Medzi hlavné výhody patrí variabilita pri použití rebríka a jeho uskladnenie. Môžete ho používať troma spôsobmi: do tvaru "A" ako štafle, do tvaru "A" s vysunutím tretieho diela pre vyšší dosah alebo vysunutím všetkých troch dielov, kedy dosiahnete max. dosah rebríka. Pri rebríkoch s menším počtom priečok, viete jednotlivé diely aj oddeliť, čím Vám vznikne jednodielny rebrík. Pri vyšších rebríkoch sú už z bezpečnostných dôvodov poistky a jednotlivé diely sa tak nedajú oddeliť. 

Multifunkčné rebríky

Medzi najväčšie výhody patrí: nižšia váha, multifunkčné použitie, jednoduché uskladnenie a manipulácia s rebríkom. Multifunkčný rebrík viete použiť ako menšie lešenie alebo ako klasický dlhý rebrík. Pre jeho jednoduchú manipuláciu, uskladnenie, prepravu, ... patrí medzi najobľúbenejšie rebríky v domácnostiach. 

Teleskopický rebrík

Teleskopický rebrík si vyskladáte do výšky akú potrebujete. Je ľahký a na uskladnenie nepotrebuje veľa miesta. 

Drevený rebrík

Drevené rebríky sú ťažšie oproti hliníkovým rebríkom. Oproti hliníkovým rebríkom si vyžadujú určitú starostlivosť.  

Slovenská výroba rebríkov s dlhoročnou tradíciou

V sekcii rebríkov nájdete produkty od firmy Elkop, ktorá ponúka vysokokvalitné rebríky pre akékoľvek použitie. Je na trhu už od roku 1978 a svoje produkty exportuje do vyše 40 krajín sveta. Vďaka svojím dlhoročným skúsenostiam sa firma radí medzi popredných európskych výrobcov rebríkov.

Firma Elkop ponúka kvalitné a ľahké rebríky pre každú domácnosť, pričom zaberú minimum miesta. Taktiež pevné hliníkové rebríky, ktoré sú perfektne využiteľné v stavebníctve, elektotechnickom či strojárenskom priemysle. Vo svojej ponuke majú aj oceľové viacúčelové rebríky, s množstvom doplnkov, čím zvyšujú svoje použitie a multifunkčnosť. Ďalej hliníkové lešenia, oceľové minilešenia, posuvné plošiny, ktorých prednosťou sú variabilita a nenáročnoť na obsluhu.

Väčšinu rebríkov od firmy Elkop nájdete na našom eshope bugy.sk v sekcii rebríky za tie najlepšie ceny. V prípade záujmu o ostatné produkty firmy Elkop, ktoré nebudeme mať v ponuke, neváhajte a napíšte nám, vieme Vám ich zabezpečiť s expresným dodaním. 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Kvalita produktov,promptné dobručenie

Overený zákazník,

Velmi rýchle a spolahlivé dodanie tovaru.

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednavky

Overený zákazník,