Filtre


Najpredávanejšie


1 – 36 / 908

Pri domácom čistení by ste si mali v prvom rade zvoliť vhodné čistiace prostriedky v závislosti od toho, ktorú miestnosť v dome, respektíve aký druh povrchov plánujete čistiť. V kuchyni oceníte hlavne produkty na ručné umývanie riadu alebo jeho umytie v umývačke, zatiaľčo v kúpeľni vám môžu prísť vhod prípravky určené na odstránenie vodného kameňa či čistenie septikov, sifónov a potrubí. Využiť môžete tiež čističe proti plesniam a vlhkosti, vlhčené utierky, prípravky na podlahy a parkety alebo práškové a tekuté piesky. Vynechať by sa nemala ani správna dezinfekcia, a preto by ste nemali podceniť voľbu kvalitných dezinfekčných prípravkov. 

Na trhu existuje mnoho typov čistiacich prostriedkov, ktoré sa používajú v rôznych oblastiach a na rôzne účely. Náš široký sortiment vám umožní nakúpiť všetko čo potrebujete ľahko a na jednom mieste. Na výber máte rôzne známe značky ako Dettol, Sanytol, Jar, Cif, HG, Savo ale aj ekologické varianty ako napr. Frosch. Čo všetko u nás nájdete? 

Špeciálne čistiace prostriedky:
Navrhnuté pre konkrétne účely, napríklad čistiace prostriedky na okná, umývačky riadu, čistiace prostriedky na kúpeľne, kuchyne, wc, nábytok, podlahy, sklo, okná, nerez ale aj čističe na koberce, textílie a kožu.

Dezinfekčné čistiace prostriedky: 
Obsahujú látky, ktoré ničia alebo znižujú množstvo baktérií, vírusov a mikróbov na povrchoch, pomáhajúc tak prevencii šírenia infekcií.

Prírodné čistiace prostriedky:
Vyrobené z prírodných a ekologicky prijateľných zložiek, ako sú ocot, sóda bikarbóna, citrónová šťava a iné, s minimálnym vplyvom na životné prostredie.

Univerzálne čistiace prostriedky:
Ušetriť miesto v domácnosti a tiež finančné prostriedky umožní čistiaci prostriedok s prívlastkom univerzálny. Univerzálne prostriedky dokážu vyčistiť všetky umývateľné povrchy. Sú vhodné na rôzne povrchy a materiály, čo zjednodušuje ich použitie v rôznych častiach domu alebo kancelárie.

Proti plesniam a vlhkosti:
Prípravky z tejto kategórie môžete použiť na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a škáry, omietky, murivo, kameň, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikón, gumu, nehrdzavejúcu oceľ.

Ochranné čistiace prostriedky:
Obsahujú laky alebo polyméry, ktoré tvoria ochranný film na povrchu, čím zabezpečujú dlhodobú čistotu a ochranu.

Čistiace prostriedky na elektroniku:
Určené na čistenie elektronických zariadení, ako sú obrazovky, klávesnice, myši a ďalšie elektronické komponenty.

Čistiace prostriedky pre auto:
Vytvorené na čistenie a udržiavanie čistoty exteriéru a interiéru vášho auta.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dodanie podľa dohody,aj napriek nadrozmernému tovaru.Doporučujem.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru. Precízne zabalený. Dobra cena.

Overený zákazník,

Cena Rýchlosť dodania Komunikácia

Overený zákazník,