S láskou k prírode, s láskou k domácim miláčikom!

DOG

Každý domáci miláčik je špeciálny a zaslúži si jesť výživne jedlo, ktoré ho udrží šťastným a zdravým.

V dnešnej dobe nájdete na trhu veľké množstvo krmiva. Vo väčšine prípadov sú však za lacnými cenami aj nízka kvalita krmiva (nízky obsah mäsa, vysoký obsah obilnín a konzervantov). Pre zdravie domácich miláčikov je správna výživa prvoradá. Správnou stravou dokážeme ovplyvniť kvalitu srsti, zdravé kĺby, zuby, ... a v neposlednom rade dokážeme zabrániť rôznym alergiám.

Rozhodli sme sa preto predstaviť Vám anglickú firmu Butcher´s, vo svete patrí medi top najpredávanejšie krmivá pre psy a mačky. Ich hlavným cieľom je vyrábať krmivo s láskou k zvieratám (bez lepku a konzervantov) a s láskou k prírode (recyklovateľné obaly). Butcher 's je komplexné bezlepkové jedlo, ktoré spĺňa požiadavky psov všetkých veľkostí a veku. Vďaka vysokému obsahu mäsa je produkt zdravým, prirodzeným a úplným zdrojom živín pre vášho domáceho miláčika. Vďaka mnohým príchutiam  môže váš chlpáčik zakaždým vyskúšať niečo iné. Či už dáva prednosť kuraciemu mäsu, hovädziemu mäsu alebo mu skôr vonia losos, jahňa a zverina, u nás pre neho iste vyberiete to pravé pod zub.

História firmy Butcher´s a jej filozofia

Tradícia Butcher 's siaha až do roku 1987, kedy Graham Baker založil malú rodinnú spoločnosť, ktorá sa vďaka vášni majiteľov a zamestnancov stala firmou medzinárodného dosahu.  Od svojho založenia má firma poslanie reagovať na nutričné ​​potreby psov a mačiek tak, aby každému z nich poskytovala všetky potrebné živiny. Veria, že starostlivosť o zdravie a pohodu prostredníctvom svedomitej a zodpovednej výživy je základom dobrých vzťahov medzi zvieratami a ich majiteľmi.

Použité suroviny vždy z írskej a britskej farmy!

Firma používa iba britské a írske farmy, ktoré pozná a ktorým dôveruje. Každý recept je starostlivo pripravený priamo v srdci Anglicka. Sú šetrné k životnému prostrediu a spĺňajú prísne normy kontroly kvality.

Pri výrobe používajú len prírodné zložky 

Pre vášho psa nie je nič lepšie ako výživné jedlo, preto sa v receptoch používajú  iba prírodné prísady. Vysoký obsah mäsa a bezlepková receptúra robia z krmiva zdravý, prirodzený a celkovo komplexný zdroj živín pre Vášho maznáčika. Hlavnou prioritou výrobcu je starať sa o zdravie a pohodu psov a mačiek pomocou kvality a výbornej chuti bez použitia umelých farbív, dochucovadiel a konzervačných látok.

Kvalita je na prvom mieste

Príroda, optimálne zloženie, to je Butcher 's!

Základom tvorby receptúr Butcher 's je starostlivosť o vysokú kvalitu surovín a ich prírodný pôvod. Výrobky sú vyrábané v moderných továrňach podliehajúcich prísnym kontrolám kvality, ktoré dávajú istotu, že štvornohí klienti dostanú hodnotný produkt, najlepší pre ich zdravie a pohodu.

Veria, že to, čo z produktov vylúčia, je rovnako dôležité ako to, čo obsahujú. V receptúrach Butcher 's nie je miesto pre umelé a alergénne ingrediencie a každé jedlo sa vyrába po konzultácii s veterinárnymi lekármi a odborníkmi na výživu. Preto sú pre Vášho domáceho maznáčika tou najlepšou voľbou.

S láskou k prírode

Lásku k prírode vyjadruje firma nielen prírodnou  a svedomitou výživou pre psov a mačky, ale zároveň vedia, že musia prevziať aj zodpovednosť za dopad. Preto sú ich výrobky vyrábané metódami šetrnými k životnému prostrediu. Moderná továreň vo Veľkej Británii z veľkej časti využíva prírodné obnoviteľné zdroje vo svojej prevádzke. Vďaka solárnym panelom akumulujúcimi energiu a dažďovej vode používanej k napĺňaniu nádrží  je sídlo a výrobný závod plne energeticky sebestačný. Ich obaly sú 100% recyklovateľné.

Krmivo, ktoré získalo rôzne OCENENIA

Výrobky Butcher 's oceňujú nielen nároční maznáčikovia, ale aj ich majitelia. O tom svedčí aj ocenenie v kategórii krmív pre psov a mačky - Good Brand 2011 a 2019, Best Product 2012 a 2020, Cena spotrebiteľa "Objav roka 2011", Perly roku 2012 a Značka dekády 2009-2019.

Vo Veľkej Británii boli v roku 2019 ocenení tromi prestížnymi cenami - Innovation Awards, Best Branded Supplier a Best Brand Sustainability Initiative. Okrem toho majú Certifikát spoľahlivosti a Ocenenie Moderná spoločnosť.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchlosť dodania, ceny

Overený zákazník,

E-shop všetko ok dobre ceny a super výber a ešte aj darček som dostal

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, dobré ceny.

Overený zákazník,