Miss Sporty ceruzka na oči 2v1 Naturally Perfect 007, 0,78 g
1,75 € 2,45 €
Skladom (10 ks)
Veľmi účinný prací prášok Der Waschkönig s extraktom z pomaranča a bavlny na pranie farebnej bielizne. Veľmi účinný, vystačí na 100 praní. Vyznačuje sa novou, intenzívnou pomarančovou vôňou. Veľmi dobre sa rozpúšťa vo vode. Má vysokú schopnosť odstraňovať škvrny a obnovovať farbu.
Nesenzibilizuje ani nedráždi pokožku. Neobsahuje fosfáty a zeolity (zložky, ktoré sú zodpovedné za senzibilizáciu).
Obsahuje odvápňovací prostriedok, takže nie je potrebné používať ďalšie odvápňovacie prostriedky. Rozsah pracích teplôt: 30 °C až 95 °C.
| Značka | Waschkönig |
| Balenie | 6kg |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Rýchle doručenie.
Overený zákazník,
rýchle dodanie, odporúčam
Overený zákazník,
Spokojnosť
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.