Luxusná exluzívna vôňa čiernej ruže a labdana
Vydajte sa s nami na imaginárnu cestu do legendárneho mesta Byzancia, súčasného Istanbulu, kde medzi honosnými palácmi ožiarenými odrazmi zlata a drahých kameňov vznikali parfumy z najvzácnejších kvetín a živíc. Cisársky dvor v Byzantskej ríši bol vždy považovaný za nevyčerpateľný zdroj inšpirácie na výzdobu palácov, mozaík a drahých šperkov. Rovnako tak aj na výrobu parfumov.
Omamná a vzácna vôňa. čierna ruža vo svojej najvzácnejšie a najzáhadnejšie verzii je hýčkaná teplými tónmi Labdanum, aby vytvorila čarovnú a mnohotvárnu esenciu, rovnako ako byzantská mozaika.
| Značka | Tesori d'Oriente |
| Výrobca | Sarantis Slovakia s.r.o., Nová 3, 917 01 Trnava |
| Balenie | 1160ml |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 8008970063126 | Skladom | 4,59 € s DPH |
Rýchlosť vybavenia.
Overený zákazník,
veľmi rýchle a bezproblémové doručenie
Overený zákazník,
vsetko fungovalo bezvadne
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.