OSMO UV ochranný olej Extra, 420 bezfarebný olej pre exteriér- polomatný 2,5l

Osmo | Oleje a vosky na drevo | Kód: 4006850834310

Varianty

OSMO 420 ochr.olej polo UV 0,75l OSMO 420 ochr.olej polo UV 0.75l OSMO 420 ochranný olej polo UV 2,5l
Dostupnosť
Skladom
Objednávky prijaté do 11:00h (počas pracovných dní) odosielame ešte v ten istý deň.
83,04 €
69,20 € bez DPH

Podpaľovač Fénix 48 podpalov
+ ZADARMO k objednávke
Podpaľovač Fénix 48 podpalov

OSMO UV ochranný olej Extra - 420 bezfarebný polomatný 2,5l

OSMO UV ochranný olej Extra bezfarebný je polomatný náter na drevo do exteriéru s otvorenými pórmi a mimoriadne mnohostrannými možnosťami použitia. Je vyrobený na báze prírodných olejov. Reguluje vlhkosť a znižuje bobtnanie a zmrašťovanie dreva. Neodpraskáva, nepraská a neodlupuje sa, zachováva farebný odtieň dreva. OSMO UV ochranný olej Extra bezfarebný aplikovaný ako konečný náter na farebné a upravené drevo výrazne predlžuje interval renovácie. Ako samostatný náter vďaka ochrannému UV faktoru 12 zabraňuje šednutiu v porovnaní s drevom ošetreným iným náterom. K oživeniu stačí pretretie (žiadne obrusovanie - žiadny jemný prach). Vhodný je na drevené fasády, prístrešky, obloženie balkónov, záhradný nábytok, okná, okenice a dvere.

OSMO UV ochranný olej Extra obsahuje účinné látky k preventívnej ochrane náteru pred napadnutím riasami a hubami.

Povrch dreva ošetrený OSMO UV ochranným olejom Extra odpudzuje vodu a nečistoty, vyžaduje len bežnú údržbu. Je mimoriadne výdatný a rýchlo spracovateľný.

Použitie:

Drevený povrch musí byť čistý, suchý a nesmie byť pokrytý námrazou (vlhkosť max. 20%). Osmo UV ochranný olej bezfarebný Extra je pripravený na priame použitie, neriedi sa. Pred použitím dobre premiešajte. Drevo bez povrchovej úpravy potrebuje dva nátery, v prípade opravy stačí jeden náter na očistený povrch - bez obrusovania!

Aplikácia:

Kvalitným a pevným štetcom (Osmo Plochý štetec) alebo Osmo valčekom z mikrovlákna naneste v tenkej vrstve v smere vlákien dreva na suché, čisté drevo. Nechajte uschnúť a dobre vetrajte. Potom naneste druhý náter. Pri pretieraní už raz tónovaného dreva alebo pri renovácií povrchu obvykle stačí jeden náter, aplikovaný na očistený povrch.

Schnutie:

cca 12 hodín (23°C/50°C pri relatívnej vlhkosti vzduchu). Pri nízkych teplotách alebo pri vysokej vlhkosti vzduchu sa predlžuje doba schnutia.

Spotreba:

1 liter - cca 24 m2 pri jednom nátere

Balenia v ponuke:

0.75l, 2.5l alebo 25l. V prípade, že máte záujem o 25l balenie kontaktujte nás, a my Vám zašleme cenovú ponuku. 

Balenie 2,5l
Výrobca Renojava s.r.o.
Značka Osmo
Farba Bezfarebný

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.