OSMO UV ochranný olej Extra, 420 bezfarebný olej pre exteriér- polomatný 2,5l

Osmo | Oleje a vosky na drevo | Kód: 4006850834310

Varianty

OSMO 420 ochr.olej polo UV 0,75l OSMO 420 ochr.olej polo UV 0.75l OSMO 420 ochranný olej polo UV 2,5l
Dostupnosť
Skladom
85,44 €
71,20 € bez DPH

OSMO UV ochranný olej Extra - 420 bezfarebný polomatný 2,5l

OSMO UV ochranný olej Extra bezfarebný je polomatný náter na drevo do exteriéru s otvorenými pórmi a mimoriadne mnohostrannými možnosťami použitia. Je vyrobený na báze prírodných olejov. Reguluje vlhkosť a znižuje bobtnanie a zmrašťovanie dreva. Neodpraskáva, nepraská a neodlupuje sa, zachováva farebný odtieň dreva. OSMO UV ochranný olej Extra bezfarebný aplikovaný ako konečný náter na farebné a upravené drevo výrazne predlžuje interval renovácie. Ako samostatný náter vďaka ochrannému UV faktoru 12 zabraňuje šednutiu v porovnaní s drevom ošetreným iným náterom. K oživeniu stačí pretretie (žiadne obrusovanie - žiadny jemný prach). Vhodný je na drevené fasády, prístrešky, obloženie balkónov, záhradný nábytok, okná, okenice a dvere.

OSMO UV ochranný olej Extra obsahuje účinné látky k preventívnej ochrane náteru pred napadnutím riasami a hubami.

Povrch dreva ošetrený OSMO UV ochranným olejom Extra odpudzuje vodu a nečistoty, vyžaduje len bežnú údržbu. Je mimoriadne výdatný a rýchlo spracovateľný.

Použitie:

Drevený povrch musí byť čistý, suchý a nesmie byť pokrytý námrazou (vlhkosť max. 20%). Osmo UV ochranný olej bezfarebný Extra je pripravený na priame použitie, neriedi sa. Pred použitím dobre premiešajte. Drevo bez povrchovej úpravy potrebuje dva nátery, v prípade opravy stačí jeden náter na očistený povrch - bez obrusovania!

Aplikácia:

Kvalitným a pevným štetcom (Osmo Plochý štetec) alebo Osmo valčekom z mikrovlákna naneste v tenkej vrstve v smere vlákien dreva na suché, čisté drevo. Nechajte uschnúť a dobre vetrajte. Potom naneste druhý náter. Pri pretieraní už raz tónovaného dreva alebo pri renovácií povrchu obvykle stačí jeden náter, aplikovaný na očistený povrch.

Schnutie:

cca 12 hodín (23°C/50°C pri relatívnej vlhkosti vzduchu). Pri nízkych teplotách alebo pri vysokej vlhkosti vzduchu sa predlžuje doba schnutia.

Spotreba:

1 liter - cca 24 m2 pri jednom nátere

Balenia v ponuke:

0.75l, 2.5l alebo 25l. V prípade, že máte záujem o 25l balenie kontaktujte nás, a my Vám zašleme cenovú ponuku. 

Balenie 2,5l
Výrobca Renojava s.r.o.
Značka Osmo
Farba Bezfarebný

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Rada Balenie Skupina Počet mj na sklade
Hlavný sklad 4006850834310 OSMO UV ochranný olej 420 polomatný 2,5l lazur 8

TOP produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bezproblémový dovoz až do domu

Overený zákazník,

Keďže rebrík sa nedal oddeliť je len dvojdielny a trojdielny poradili mi čo treba spraviť aby bol aj jednodielny.. teraz už ho mám aj jednodielny. Plus dostal…

Overený zákazník,

Výborné.

Overený zákazník,