Varianty
Hydratačný telový krém s kyselinou hyaluronovou.
Nový rad telových mliek a krémov s inovatívnym zložením obohateným o populárne kozmetické ingrediencie prináša pokožke inteznívnu starostlivosť a dlhotrvajúcu hydratáciu spojenú s príjemným zmyslovým zážitkom.
Indulona Hydratačný telový krém ORIGINAL je obohatený o kyselinu hyaluronovú, ktorá sa účinne stará o vašu pokožku a pomáha jej udržiavať prirodzenú úroveň hydratácie. Obsiahnutý glycerín podporuje zdravý vzhľad pokožky, pomáha zlepšovať jej hydratáciu a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi. Krém s hodvábnou textúrou zanecháva pokožku jemnú, vláčnu a hydratovanú. Poskytuje až 48h hydrataci*. Pre všetky typy pokožky. Dermatologicky testované.
*Klinické inštrumentálne hodnotenie pod kontrolou dermatológa; 10 žien.
| Značka | Indulona |
| Výrobca | Sarantis Slovakia s.r.o. |
| Balenie | 250ml |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Hlavný sklad | 8592297006763 | 6 |
| Kód | Dostupnosť | Cena |
|---|---|---|
| 8592297006763 | Skladom | 5,35 € s DPH |
Rýchle doručenie.
Overený zákazník,
rýchle dodanie, odporúčam
Overený zákazník,
Spokojnosť
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.