Hostagrund Prim 3v1 S2177, 0155 antracitová 0,6 l

Hostagrund | Jednovrstvové farby 2v1 | Kód: 8594005758124
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
11,50 €
9,58 € bez DPH

HOSTAGRUND PRIM 3v1 S2177 antracitová 0155

Samozákladová multifunkčná syntetická farba.

  • Dlhodobá odolnosť poveternostným vplyvom
  • bariérová antikorózna ochrana
  • obsahuje teflón

Charakteristika a použitie výrobku:

Jednovrstvová polomatná farba spájajúca vlastnosti základného antikorózneho náteru, medzivrstvy a vrchnej farby. Je určená na priame nátery kovov vo vonkajšom aj vnútornom prostredí. Farba je ideálna na nátery rozmanitých kovov, ideálna je najmä pre nátery striech, kovových konštrukcií, stožiarov, plotov, stĺpov, brán atp. Farbu je po predchádzajúcej penetrácii podkladu možné použiť aj pre náter dreva alebo betónu.

Príprava podkladu:

Podklad musí byť čistý, suchý, zbavený mastnôt, hrdze a prachu, mechanicky očistený. Najprv odmastíte vhodným prípravkom napr. riedidlo C 6000, ACETON P 6401 alebo teplou tlakovou vodou s obsahom saponátov. Zvyšky rôznych solí opláchnite čistou vodou. Hrubé alebo dobre priľnavé nečistoty odstráňte brúsením alebo oškrabaním., dôkladne odstráňte hrdzu (drôtenou kefou, brusným kotúčom alebo pomocou odstraňovača hrdze). Po použití odstraňovača hrdze povrch opláchnite čistou vodou.

Odporúčaná predúpravu povrchu čerstvo pozinkovaných plechov pred náterom: pripraví sa zmes 10 l vody, 0,5 l čpavku (25%) a cca 50 ml zmáčadla (saponát). Tento roztok sa aplikuje na upravovaný podklad a po cca 10 min pôsobenia sa rozotiera, napr. handrou z umelého rúna na násade, až do vytvorenia kovovo šedej peny. Nasleduje dokonalý oplach čistou vodou. Farba sa nanáša po dokonalom oschnutí podkladu.

Nasiakavé podklady najprv napusťte vhodným napúšťadlom, ktoré zaistí rovnomernú nasiakavosť podkladu. Pôvodne natreté povrchy očistite, odmastíte a zbavte starých nepriľnavých náterov. Pre overenie kompatibility nového náteru so starým sa odporúča urobiť skúšobný náter na ploche 1m².

Riedidlo: S 6006

Odporúčaný náterový postup:

Pred použitím sa farba dôkladne zamieša. Podľa potreby zrieďte. Aplikuje sa v 2 – 3 vrstvách podľa predpokladanej náročnosti. Interval pre nanášanie jednotlivých vrstiev je minimálne 8 hodín. Odporúčaná hrúbka 1 vrstvy je 30 – 40 mikrometrov.

Výdatnosť:

10 - 12 m²/ 1 l na jednu vrstvu

Spôsob nanášania:

  • štetec
  • striekanie
  • lakovacie valček
Značka Hostagrund
Výrobca Barvy a laky Teluria, s. r. o.
Farba Antracitová
Balenie 0,6l

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Odtieň Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8594005758124 0155 10
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Dodanie podľa dohody,aj napriek nadrozmernému tovaru.Doporučujem.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru. Precízne zabalený. Dobra cena.

Overený zákazník,

Cena Rýchlosť dodania Komunikácia

Overený zákazník,