HG reštaurátor dreveného záhradného nábytku 500 ml

HG | Čistiace prostriedky | Kód: 8711577021191
Akcia -7%
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
Pôvodná cena
9,80 €
Ušetríte
0,70 € (7%)
9,10 €
7,58 € bez DPH

HG reštaurátor tvrdého dreva, ošetrovanie a ochrana záhradného nábytku z tvrdého dreva

Prípravok HG reštaurátor dreveného záhradného nábytku je špeciálne vyvinutý na údržbu a ochranu dreveného záhradného nábytku.

Prehlbuje farbu a zabezpečuje prirodzený vzhľad.

  • Obnovuje prírodnú farbu
  • Rýchla a jednoduchá aplikácia
  • Zabezpečí výborný stav nábytku počas celej sezóny

Tvrdé drevo obsahuje minerály a preto, keď je nechránené a vystavené vplyvom počasia, dochádza k jeho zafarbeniu. HG reštaurátor dreveného záhradného nábytku predchádza tomuto zošednutiu a zaistí vášmu záhradnému nábytku skvelú ochranu po celú sezónu.

Silno zošednuté časti sa doporučujú najprv ošetriť prípravkom HG odstraňovač šede z dreveného záhradného nábytku a tak docielite skvelého výsledku. Nábytok nechajte dobre vyschnúť.

Ako používať HG reštaurátor tvrdého dreva?

Na reštaurovanie nábytku z tvrdého dreva, odstránenie vyblednutia a na jeho predchádzanie používajte HG reštaurátor tvrdého dreva týmto spôsobom:

Tvrdé drevo obsahuje minerálne zložky, ktoré vplyvom počasia menia farbu. Preto tvrdé drevo časom zošedne. HG reštaurátor tvrdého dreva zabraňuje tomuto zošednutiu a eliminuje ho, váš záhradný nábytok dá rýchlo, jednoducho a na mnoho mesiacov do perfektného stavu a zároveň bude odolným proti vode.
Pred ošetrením prípravkom HG reštaurátor tvrdého dreva odstráňte najskôr suchou handričkou alebo kefou prach a nečistoty. Iba VEĽMI zošednuté plochy podla možností najskôr prebrúste. Potom na drevo rovnomerne nastriekajte HG reštaurátor tvrdého dreva. Prípadné kvapky rozotrite suchou handrou.

Prostriedok nechajte vsiaknut a po 15 minutách lahko utrite čistou, suchou handrou. A teraz sa váš záhradný nábytok z tvrdého dreva opät blyští v perfektnom stave.

Výrobca SlovaColor s.r.o.
Balenie 500ml
Značka HG

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Balenie Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8711577021191 500ml 16
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchly dodaj

Overený zákazník,

Úplne v poriadku.

Overený zákazník,

Veľká spokojnosť

Overený zákazník,