HG penový čistič vodného kameňa 3x silnejší 500 ml + HG čistič skla a zrkadiel 500 ml

HG | HG špeciálne čističe | Kód: 8711577217761
Akcia -8%
Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
Pôvodná cena
8,90 €
Ušetríte
0,70 € (8%)
8,20 €
6,83 € bez DPH

HG penový čistič vodného kameňa 3x silnejší 500 ml + HG čistič skla a zrkadiel 500 ml

Výhodné balenie obsahuje:

- Čistiaci prostriedok HG penový čistič vodného kameňa ľahko odstráni vápenatý nános z obkladačiek, umývadiel, sprchových kútov, nerezových kuchynských drezov a pod. Účinný každodenný odstraňovač vápenatých nánosov a usadenín. Sanitárna technika je v každodennom kontakte s vodným kameňom. Pretože tam, kde je voda, sa tiež nachádzajú vápenné soli, ktoré za sebou zanechávajú matný závoj - predovšetkým na sprchovacích kabínach, plastových kúpacích vaniach, kuchynských linkách, umávadlách a toaletách.

Prípravok HG odstraňuje tieto vápenné usadeniny rýchlo a dôkladne. Výsledkom je žiarivý lesk. Tento penový čistič zaisťuje okrem iného i dlhšiu dobu pôsobenia na čistený povrch, s ešte lepším výsledkom. Niekedy je usadenina vodného kameňa odolnejšia, ako sa zdalo!

Špeciálne na tento účel bol vyvinutý HG "penový sprej na odstránenie vodného kameňa 3x silnejší"! Táto výnimočne účinná 3x silnejšia formula totiž odstraňuje takéto odolné usadeniny vodného kameňa ľahko, dôkladne a rýchlo. Žiarivý lesk je výsledkom.

- Čistiaci prostriedok HG čistič skla a zrkadiel čistí sklenený nábytok, zrkadlá a okná jednoducho bez námahy a rýchlo. Nezanecháva šmuhy.

Výrobca SlovaColor s.r.o.
Balenie 1l
Značka HG

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Cena Rýchlosť dodania Komunikácia

Overený zákazník,

Veľmi seriózny a ústretový prístup.

Overený zákazník,

rýchle dodanie

Overený zákazník,