HET Tmel šľahaný ľahčený, odtieň - biely 500ml

HET | Ostatné tmely | Kód: 8594002539337
Dostupnosť
Skladom
Objednávky prijaté do 11:00h (počas pracovných dní) odosielame ešte v ten istý deň.
3,50 €
2,92 € bez DPH

HET Tmel šľahaný ľahčený, odtieň - biely

HET Tmel šľahaný ľahčený - špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota.

Používa sa k tmeleniu škár a prasklín, vyrovnáva štukové a sádrové omietky, betónové panely, murivo, cetris dosky, sádrokartón v interiéri aj v exteriéri. Vypĺňa diery a praskliny, vypĺňa a zarovnáva priame i uhlové škáry v lištových alebo doskových spojoch. Veľmi vhodný je na opravu prasklín v bytoch a panelových domoch, na opravy poškodených rohov.

Použitie: Je pripravený k okamžitému použitiu, nesteká, nepraská ľahko sa uhládza, nevyžaduje brúsenie. Po vyschnutí sa neprepadá. Podklad musí byť pevný, odmastený, zbavený prachu, nečistôt a nesúdržných vrstiev, bez veľkých dynamických prasklín a škár. Kovové prvky zasahujúce do upravovaného povrchu je nutné pred tmelením natrieť antikoróznym náterom. Pre zlepšenie prídržnosti tmelu k podkladu je vhodné vykonať náter penetračným prípravkom A-GRUND.

Po dokonalom zaschnutí penetračného náteru postačí naniesť jednu vrstvu tmelu. Pri väčších opravách naniesť viac vrstiev v intervale 4-24 hodín. Tmel sa nechá preschnúť min. 24 hod. Pred náterom tónovanými farbami je nutné tmelené miesta opäť napenetrovať z dôvodu zjednotenia nasiakavosti podkladu a zamedzeniu vzniku farebne odlišných plôch.

Aplikácia: pružná hladká špachtľa, stierka Spotreba: závisí na rozsahu opravy

Značka Het
Balenie 500ml
Výrobca Het
Farba Biela

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Balenie Skupina Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8594002539337 500ml Tmel 6