Ceresit WhiteTeq Tepelná a zvuková izolácia, jednozložková trubičková pena 750ml

Ceresit | PU peny | Kód: 4740008200960
Akcia -15%
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
Pôvodná cena
9,30 €
Ušetríte
1,40 € (15%)
7,90 €
6,58 € bez DPH

Ceresit WhiteTeq Tepelná a zvuková izolácia, jednozložková trubičková pena 

Nové izolačné PU peny ponúkajú špičkové tepelné a zvukové izolačné vlastnosti, nestačí aby plnili len základnú fuknciu ako výplň materiálu. WhiteTeq je nová generácia bielej polymérovej peny na báze purifikovaných a koncentrovaných zložiek. WhiteTeq Technológia umožňuje dosiahnuť najvyššiu efektivitu vytvrdnutia peny a dáva pene jej charakteristickú ľadovo-bielu farbu, extra jemnú bunkovú štruktúru a až 10-krát vyššiu odolnosť proti UV žiareniu.

Ceresit WhiteTeq je biela polymérová pena určená na:

  • izoláciu okenných rámov a zárubní
  • utesňovanie otvorov v strešných konštrukciách a v izolačných materiáloch
  • vytváranie protihlukových zábran
  • vyplňovanie medzier okolo potrubia
  • izolovanie stenových panelov a strešných škridiel
  • vyplňovanie dutín

Použitie: Podklad musí byť pevný, čistý a zbavený všetkých častí, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť priľnavosť. Povrchy môžu byť vlhké, nie však namrznuté alebo zľadovatené. Priľahlé plochy zakryte fóliou. Práce vykonávajte pri teplote prostredia od -5 °C do +35 °C a teplote dózy od +5 °C do +30 °C. Teplotu dózy môžete skontrolovať pomocou WhiteTeq ukazovateľa teploty na prednej strane nádoby. Nádobu dôkladne pretrepte počas niekoľkých sekúnd, asi 20-krát hore a dole.

Z nádoby odstráňte uzáver a pevne naskrutkujte adaptér, v prípade pištoľovej verzie naskrutkujte penu na aplikačnú pištoľ. Pri práci udržujte nádobu vždy hore dnom. Ak sa ukazovateľ zafarbí na modro, nádoba a jej obsah nedosiahli požadovanú aplikačnú teplotu. Nechajte preto nádobu zahriať v teplej miestnosti. Následne pretrepte obsah počas cca 15 sekúnd a po 2 minútach indikátor znova skontrolujte. Ak je indikátor stále modrý, nádobu je potrebné nechať naďalej zahrievať. Ak indikátor zmizne, Ceresit WhiteTeq je pripravený na použitie.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov udržujte nádobu pri izbovej teplote aj počas aplikácie. Vytvrdnutá pena vyniká vysokou tepelnou vodivosťou (až do 0,032 W/mK) a zvukovou izoláciou (63 dB). WhiteTeq Technológia podporuje nízko expanzné parametre pre maximálnu ochranu pred deformáciou a o 25% vyššiu flexibilitu.

Tieto parametre zaisťujú dlhodobú izoláciu i pri maximálnom namáhaní v dôsledku zmeny teploty. Kvalitná štruktúra a mechanická odolnosť z nej robia ideálny produkt pre náročné izolácie v interiéri aj exteriéri. Pena má vynikajúcu priľnavosť k väčšine stavebných materiálov, ako sú drevo, betón, kameň, kov atď. Výťažnosť vytvrdnutej peny veľmi závisí od pracovných podmienok – teploty, vlhkosti vzduchu, veľkosti priestoru na rozpínanie atď.

Pri mínusových teplotách je rozpínavosť peny nižšia a doba vytvrdzovania dlhšia.

Výrobca Henkel
Balenie 750ml
Značka Ceresit

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Balenie Skupina Počet mj na sklade
Hlavný sklad 4740008200960 750ml Tmel 46
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Obchod vybavuje a doručuje objednaný tovar expresne....ihneď.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie,

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru .

Overený zákazník,