Množstevné zľavy
Množstevné zľavy
Krmivo/Množstevné zľavy
Krmivo pre mačky
Krmivo pre mačky
Black Friday/Krmivo/Krmivo pre mačky
Kapsičky pre mačky
Kapsičky pre mačky
Krmivo/Krmivo pre mačky/Kapsičky pre mačky
Cena od - do
Štítky
Výpredaj
Dostupnosť
Skladom

1 – 19 / 19

Tradícia Butcher 's siaha až do roku 1987, kedy Graham Baker založil malú rodinnú spoločnosť, ktorá sa vďaka vášni majiteľov a zamestnancov stala firmou medzinárodného dosahu.  Od svojho založenia má firma poslanie reagovať na nutričné ​​potreby psov a mačiek tak, aby každému z nich poskytovala všetky potrebné živiny. Základom tvorby receptúr Butcher 's je starostlivosť o vysokú kvalitu surovín a ich prírodný pôvod. Výrobky sú vyrábané v moderných továrňach podliehajúcich prísnym kontrolám kvality, ktoré dávajú istotu, že štvornohí klienti dostanú hodnotný produkt, najlepší pre ich zdravie a pohodu.

Pre vášho psa nie je nič lepšie ako výživné jedlo, preto sa v receptoch používajú  iba prírodné prísady. Vysoký obsah mäsa a bezlepková receptúra robia z krmiva zdravý, prirodzený a celkovo komplexný zdroj živín pre Vášho maznáčika. Hlavnou prioritou výrobcu je starať sa o zdravie a pohodu psov a mačiek pomocou kvality a výbornej chuti bez použitia umelých farbív, dochucovadiel a konzervačných látok.

Výrobky Butcher 's oceňujú nielen nároční maznáčikovia, ale aj ich majitelia. O tom svedčí aj ocenenie v kategórii krmív pre psov a mačky - Good Brand 2011 a 2019, Best Product 2012 a 2020, Cena spotrebiteľa "Objav roka 2011", Perly roku 2012 a Značka dekády 2009-2019.

Vo Veľkej Británii boli v roku 2019 ocenení tromi prestížnymi cenami - Innovation Awards, Best Branded Supplier a Best Brand Sustainability Initiative. Okrem toho majú Certifikát spoľahlivosti a Ocenenie Moderná spoločnosť.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Som veľmi spokojná. Majú dobré výrobky a lacné z ktorými som spokojná.obchod odporúčam

Overený zákazník,

Expresne rychle dodanie.

Overený zákazník,

Bez problémov, ďakujem :)

Overený zákazník,