1 – 36 / 55

Tradícia Butcher 's siaha až do roku 1987, kedy Graham Baker založil malú rodinnú spoločnosť, ktorá sa vďaka vášni majiteľov a zamestnancov stala firmou medzinárodného dosahu.  Od svojho založenia má firma poslanie reagovať na nutričné ​​potreby psov a mačiek tak, aby každému z nich poskytovala všetky potrebné živiny. Základom tvorby receptúr Butcher 's je starostlivosť o vysokú kvalitu surovín a ich prírodný pôvod. Výrobky sú vyrábané v moderných továrňach podliehajúcich prísnym kontrolám kvality, ktoré dávajú istotu, že štvornohí klienti dostanú hodnotný produkt, najlepší pre ich zdravie a pohodu.

Pre vášho psa nie je nič lepšie ako výživné jedlo, preto sa v receptoch používajú  iba prírodné prísady. Vysoký obsah mäsa a bezlepková receptúra robia z krmiva zdravý, prirodzený a celkovo komplexný zdroj živín pre Vášho maznáčika. Hlavnou prioritou výrobcu je starať sa o zdravie a pohodu psov a mačiek pomocou kvality a výbornej chuti bez použitia umelých farbív, dochucovadiel a konzervačných látok.

Výrobky Butcher 's oceňujú nielen nároční maznáčikovia, ale aj ich majitelia. O tom svedčí aj ocenenie v kategórii krmív pre psov a mačky - Good Brand 2011 a 2019, Best Product 2012 a 2020, Cena spotrebiteľa "Objav roka 2011", Perly roku 2012 a Značka dekády 2009-2019.

Vo Veľkej Británii boli v roku 2019 ocenení tromi prestížnymi cenami - Innovation Awards, Best Branded Supplier a Best Brand Sustainability Initiative. Okrem toho majú Certifikát spoľahlivosti a Ocenenie Moderná spoločnosť.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

I had a great experience and everything arrived on time.

Overený zákazník,

Tovar mi bol doručený na druhý deň po objednaní. S rýchlosťou dodania som veľmi spokojná. Ďakujem!

Overený zákazník,

Som spokojná

Overený zákazník,