Bochemit Plus I impregnačný insekticídny náter na napadnuté drevo 5 kg

Bochemit | Ochrana dreva | Kód: 8595598703379

Varianty

Bochemit Plus I 1kg Bochemit Plus I 5kg
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
78,90 €
65,75 € bez DPH

Bochemit Plus I impregnačný insekticídny náter na napadnuté drevo 5 kg

Bochemit Plus I je koncentrovaný insekticídny prípravok pre ošetrenie dreva napadnutého drevokazným hmyzom (červotoč, drevokaz, tesárik, mravce, piloritka veľká apod.) a to vo všetkých jeho vývojových štádiách (vajíčko, larva, kukla, dospelý jedinec) v napadnutom dreve. Prípravok tiež slúži k následnej preventívnej ochrane dreva proti drevokaznému hmyzu.

Použitie: Pre povrchovú impregnáciu reziva, krovov a ďalšieho stavebného dreva pri stavbách a rekonštrukciach v interiéroch (triedy použitia 1 a 2 podľa ČSN EN 335). Bochemit Plus I možno použiť aj v prípadě, kedy je nutná sanácia dreva napadeného drevokazným hmyzom v kombinácii s preventívnou ochranou proti drevokaznému hmyzu. Po zaschnutí je možné použiť krycie nátery.

Aplikácia: Táto impregnácia sa aplikuje náterom, postrekom, máčaním. V miestach rozsiahleho napadnutia drevokazným hmyzom sa prípravok Bochemit Plus I aplikuje tlakovou injektážou. Účinné zložky a vzhľad Cypermethrin ……………….. 1,0 % Permethrin……………………. 0,1 % Bochemit Plus je bezfarebná kvapalina, dobre rozpustná vo vode a etanole Typové označenie podľa ČSN 49 0600 - 1: IP, 1, 2, S, možno použiť na likvidáciu drevokazného hmyzu Doba použiteľnosti 24 mesiacov

Značka Bochemit
Výrobca Bochemie, a. s.
Balenie 5kg
Farba Bezfarebný

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8595598703379 1

TOP produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Super

Overený zákazník,

rýchle doručenie

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednávky a odoslanie vybraného tovaru

Overený zákazník,