Belinka Lasur 24 palisander 0,75 l

Lasur je tenkovrstvá lazúra chrániaca drevo pred poveternostnými vplyvmi. Drevo tónuje a zároveň zlepšuje jeho vzhľad.

  • riedidlová tenkovrstvová lazúra
  • chrániaca drevo pred poveternostnými vplyvmi
  • pre všetky druhy dreva v interiéri aj exteriéri
  • jemne matný vzhľad v 19 odtieňoch

Lasur preniká do dreva, zachováva viditeľnú textúru dreva a zároveň vytvára jemne matný vzhľad. Používa sa k náteru vnútorných, ale aj vonkajších drevených častí, ako sú: stropné a strešné konštrukcie, fasádne obklady, ploty, altánky, záhradný nábytok a iné drevené prvky. 

Drevo vystavené nepriaznivým vplyvom alebo vlhkosti, musíme pred náterom výrobkom Lasur impregnovať výrobkom Base. Bezfarebný Lasur nie je vhodný na vonkajšiu ochranu dreva.

Na stavebno stolárske výrobky, ktoré budú vystavené náročným poveternostným vplyvom, aplikujeme následne výrobok Toplasur UV plus.

Upozornenie:

Pri aplikácii viacerých vrstiev, alebo pri obnove náteru, dochádza k tmavnutiu povrchu. Toto je možné obmedziť pridaním max. 30% bezfarebného Lasur do používaného odtieňa. Povrch potom natierame touto zmesou. Neodporúčame aplikovať na priamom slnku.

Použitie: Lasur pred použitím dobre premiešať a neriediť. Na suché, čisté a obrúsené drevo sa aplikuje štetcom. Počet použitých vrstiev závisí od umiestnenia. V interiéri sa aplikujú 2 nátery. V exteriéri alebo vlhkom prostredí sa Lasur aplikuje v 3 náteroch na drevo, vopred impregnované Base. Ľahký medzibrus medzi nátermi je možný. V normálnych poveternostných podmienkach je doba schnutia medzi jednotlivými vrstvami náteru 24 hodín. Náradie ihneď po použití vyčistíme riedidlom.

Značka Belinka
Výrobca Helios Slovakia, s.r.o.
Balenie 0,75l
Farba Palisander

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Odtieň Počet mj na sklade
Hlavný sklad 3838968560246 24 palisander 6
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

V tomto obchode som nakupovala opakovane a som spokojná. Dobrý výber, kvalitný tovar, veľmi priaznivé ceny a rýchle dodanie.

Overený zákazník,

Komunikácia na úrovni.

Overený zákazník,

Veľm

Overený zákazník,