LUXOL ORIGINÁL tenkovrstvá lazúra na drevo, 0065 - oregonská pínia 10l

Luxol | Tenkovrstvové laky | Kód: 5904078188910

Varianty

LUXOL Originál oreg.pínia 0,75l NEW LUXOL Originál oreg.pínia 2,5l NEW LUXOL Originál oreg.pínia 10l NEW
Dostupnosť
Skladom
52,20 €
43,50 € bez DPH

LUXOL ORIGINÁL tenkovrstvá lazúra na drevo, 0065 - oregonská pínia 

  • Luxol Originál je tenkovrstvá lazúra na dekoratívne nátery na drevo s ochranou proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu.
  • Nová receptúra má vylepšené vlastnosti, napr. zvýšenú vodovzdornosť, vysokú priľnavosť ďalšieho náteru, mechanickú odolnosť ako aj hlbokú penetráciu. Vďaka novej krémovej konzistencii sa lepšie rozotiera a jednoducho aplikuje.
  • Lazúra vyniká stálym farebným odtieňom s matným saténovým vzhľadom. Náter neobmedzuje dýchanie dreva a vďaka zníženému obsahu VOC je tiež šetrnejší k životnému prostrediu.

Tenkovrstvá lazúra Luxol Originál je vhodná na nátery všetkých stavebných súčastí alebo drevených konštrukcií ako sú ploty, dvere, pergoly, záhradný nábytok, obklady domov, okenice, chaty, chalupy a iné drevené konštrukcie v exteriéri.

Lazúra je vhodná aj na natieranie v interiéri, má minimálny zápach a rýchlejšie schne.

Povrchová úprava: matná

Doporučený počet náterov:

  • interiér 1 - 2
  • exteriér: 2 - 3

Aplikácia: štetec

Čistenie náradia: bežným syntetickým riedidlom

Zloženie: na rozpúšťadlovej bázi

Doba schnutia: suchý na dotyk: 3h brúsiteľný/druhý náter: 8-14h preschnutý: 24h

Dostupné balenia: 0,75l / 2,5l / 4,5l / 10l 

Návod na použitie:
Na vonkajšie nátery sa odporúča podklad napustiť fungicídnym napúšťadlom LUXOL IMPREGNACE. Luxol Originál nanášajte na suchý a očistený povrch. Odstráňte prípadnú kôru. Pred použitím obsah dôkladne premiešajte. Nerieďte. LUXOL ORIGINÁL nanášajte štetcom v smere vlákien. Náter robte pri stálom a suchom počasí. V interiéri nanášajte 1–2 vrstvy. Na vytvorenie dlhodobej ochrany v exteriéri nanášajte 2–3 vrstvy. Interval medzi nanášaním jednotlivých vrstiev je 8–14 hodín. Suchý na dotyk po cca 3 hodinách, preschnutý po 24 hodinách. Pred aplikáciou ďalšej vrstvy náter jemne prebrúste.

LUXOL ORIGINÁL aplikujte pri stálom a suchom počasí pri teplotách 5–30 °C.

Upozornenie: Reklamáciu farebných odtieňov uznávame len vtedy, ak bol pred realizáciou na objekte vykonaný skúšobný náter, a ten bol u nás reklamovaný. Pri použití rovnakej výrobnej šarže je zaručený ten istý farebný odtieň. Farebné odtiene rôznych šarží doporučujeme pred aplikáciou zmiešať vo väčšej nádobe.

Bezfarebný odtien nie je vhodný do exteriéru.

Typ, povrch a predchádzajúci náter dreva ovplyvňujú výsledný odtieň náteru, preto odporúčame previesť skúšobný náter pred finálnou aplikáciou.

Upozornenie: Reklamáciu farebných odtieňov uznávame len vtedy, ak bol pred realizáciou na objekte vykonaný skúšobný náter, a ten bol u nás reklamovaný. Pri použití rovnakej výrobnej šarže je zaručený ten istý farebný odtieň. Farebné odtiene rôznych šarží doporučujeme pred aplikáciou zmiešať vo väčšej nádobe. Bezfarebný odtieň nie je vhodný do exteriéru. Typ, povrch a predchádzajúci náter dreva ovplyvňujú výsledný odtieň náteru, preto odporúčame previesť skúšobný náter pred finálnou aplikáciou.

 

Balenie 10l
Výrobca Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Značka Luxol
Farba Oregonská pínia

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Rada Balenie Skupina Počet mj na sklade
Hlavný sklad 5904078188910 LUXOL ORIGINÁL 0065 oregonská pínia 10l lazur 3

TOP produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Bezproblémový dovoz až do domu

Overený zákazník,

Keďže rebrík sa nedal oddeliť je len dvojdielny a trojdielny poradili mi čo treba spraviť aby bol aj jednodielny.. teraz už ho mám aj jednodielny. Plus dostal…

Overený zákazník,

Výborné.

Overený zákazník,