BAL kostný glej 300 g

Bal | STARÉ VÝROBKY | Kód: 8591235074819
Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
4,70 €
3,92 € bez DPH

BAL kostný glej 300 g

Kostný glej je určený na lepenie, glejenie a predovšetkým k opravám a reštaurovaniu starého dreveného nábytku.

Kostný glej sa nechá cca 2 hodiny napučať a potom sa postupným zahrievaním dokonale rozpustí. Lepidlo nanášame na obe lepené strany. Následne zaťažíme, prípadne stiahneme svorkou.

Použitie: Na lepenie dreva. Kostný glej nechajte napučať v studenej vode asi 2 hodiny a potom ho postupne zahrievajte až sa glej dokonale rozpustí. Pripravené lepidlo nanášajte v tenkej vrstve na obe lepené strany. Potom lepené plochy stiahnite svorkou alebo zaťažte a nechajte dokonale preschnúť. Zvyšky lepidla najlepšie očistíte teplou vodou.

Upozornenie z hľadiska bezpečnosti práce a prvej pomoci: Pri výskyte symptómov zasiahnutí látkou alebo v prípade pochybností zabezpečiť lekársku pomoc. Pri nadýchaní: premiestniť postihnutého na čerstvý vzduch, nechať chodiť, zabrániť podchaldeniu. Při požití: vypiť asi pol litra vody. Dráždením hrdla vyvolať dávenie. Pri zasiahnutí kože: odložiť kontaminovaný odev a pokožku umyť veľkým množstvom vody, ošetriť reparačným krémom. Pri zasiahnutí očí: okamžite vyplachovať čistou vodou.

Značka Bal
Výrobca Bal Slovakia, s.r.o.
Balenie 300g

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Obchod vybavuje a doručuje objednaný tovar expresne....ihneď.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie,

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru .

Overený zákazník,