Filtre


Najpredávanejšie


1 – 36 / 889

Pri domácom čistení by ste si mali v prvom rade zvoliť vhodné čistiace prostriedky v závislosti od toho, ktorú miestnosť v dome, respektíve aký druh povrchov plánujete čistiť. V kuchyni oceníte hlavne produkty na ručné umývanie riadu alebo jeho umytie v umývačke, zatiaľčo v kúpeľni vám môžu prísť vhod prípravky určené na odstránenie vodného kameňa či čistenie septikov, sifónov a potrubí. Využiť môžete tiež čističe proti plesniam a vlhkosti, vlhčené utierky, prípravky na podlahy a parkety alebo práškové a tekuté piesky. Vynechať by sa nemala ani správna dezinfekcia, a preto by ste nemali podceniť voľbu kvalitných dezinfekčných prípravkov. 

Na trhu existuje mnoho typov čistiacich prostriedkov, ktoré sa používajú v rôznych oblastiach a na rôzne účely. Náš široký sortiment vám umožní nakúpiť všetko čo potrebujete ľahko a na jednom mieste. Na výber máte rôzne známe značky ako Dettol, Sanytol, Jar, Cif, HG, Savo ale aj ekologické varianty ako napr. Frosch. Čo všetko u nás nájdete? 

Špeciálne čistiace prostriedky:
Navrhnuté pre konkrétne účely, napríklad čistiace prostriedky na okná, umývačky riadu, čistiace prostriedky na kúpeľne, kuchyne, wc, nábytok, podlahy, sklo, okná, nerez ale aj čističe na koberce, textílie a kožu.

Dezinfekčné čistiace prostriedky: 
Obsahujú látky, ktoré ničia alebo znižujú množstvo baktérií, vírusov a mikróbov na povrchoch, pomáhajúc tak prevencii šírenia infekcií.

Prírodné čistiace prostriedky:
Vyrobené z prírodných a ekologicky prijateľných zložiek, ako sú ocot, sóda bikarbóna, citrónová šťava a iné, s minimálnym vplyvom na životné prostredie.

Univerzálne čistiace prostriedky:
Ušetriť miesto v domácnosti a tiež finančné prostriedky umožní čistiaci prostriedok s prívlastkom univerzálny. Univerzálne prostriedky dokážu vyčistiť všetky umývateľné povrchy. Sú vhodné na rôzne povrchy a materiály, čo zjednodušuje ich použitie v rôznych častiach domu alebo kancelárie.

Proti plesniam a vlhkosti:
Prípravky z tejto kategórie môžete použiť na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a škáry, omietky, murivo, kameň, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikón, gumu, nehrdzavejúcu oceľ.

Ochranné čistiace prostriedky:
Obsahujú laky alebo polyméry, ktoré tvoria ochranný film na povrchu, čím zabezpečujú dlhodobú čistotu a ochranu.

Čistiace prostriedky na elektroniku:
Určené na čistenie elektronických zariadení, ako sú obrazovky, klávesnice, myši a ďalšie elektronické komponenty.

Čistiace prostriedky pre auto:
Vytvorené na čistenie a udržiavanie čistoty exteriéru a interiéru vášho auta.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle vybavenie objednávky Kvalitne zabalený tovar,proti poškodeniu Malý darček k objednávke

Overený zákazník,

Výhodné ceny

Overený zákazník,

OK

Overený zákazník,