COVID-19 Antigénová testovacia sada koloidné zlato - slinový test 1 ks

LITUO | Antigénový, slinový Covid test | Kód: 8588006159936
Výpredaj -34%
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
Pôvodná cena
3,48 €
Ušetríte
1,18 € (34%)
2,30 €
1,92 € bez DPH

COVID-19 Antigen Detection Kit (Colloidal Kit), COVID-19 Antigénová testovacia sada koloidné zlato - slinový test 1 kus

Táto sada je určená na sebatestovanie laických osôb (vo veku 18 a viac rokov).

Usmernenie Ministerstva Hospodárstva pre zamestnávateľov na vykonanie testovania zamestnancov v prevádzkach podnikov na ochorenie COVID – 19 nájdete tu: https://www.mhsr.sk/manual

VYHLÁŠKA Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 264 nájdete tu: https://www.minv.sk/swift_data/source/verejna_sprava/vestnik_vlady_sr_rok_2021/vyhlaska_264.pdf

Obsah belenia:

  • 1x testovacie zariadenie
  • 1x skúmavka s viečkom
  • 1x roztok
  • 1x skladací pohár na odber sliny
  • 1x pipeta
  • 1x návod na použitie

Táto sada využíva sendvičovú metódu dvoch protilátok ku kvalitatívnej detekcii antigénov noval koronavírusu v ľúdskej vzorke slín. Súprava používa koloidné zlato na označenie anti-ľudskej koronavírusovej monoklonálnej protilátky 1. Ak je testovanou vzorkou pozitívna vzorka, antigén vo vzorke sa viaže na protilátku 1 označenú koloidným zlatom.

Tento test možno vykonať u jedincov, ktorí zaznamenali typické príznaky podobné SARS-CoV-2: horúčka, kašeľ, bolesť hlavy, bolesť v krku, strata chuti a čuchu atď. Test je určený na detekciu COVID-19 ako pomocný diagnostický nástroj. Pozitívne výsledky naznačujú prítomnosť vírusových antigénov, ale je potrebná klinická korelácia s anamnézou pacienta a ďalšími diagnostickými informáciami na zistenie skutočného stavu infekcie.

Pozitívne výsledky nevylučujú bakteriálne infekcie alebo koinfekcie s inými vírusmi. Negatívne výsledky nevylučujú možnosť infekcie. Ľudia, ktorí majú negatívny test, ale napriek tomu majú príznaky podobné ako COVID-19, by mali kontaktovať svojho lekára pre ďalšiu diagnostiku.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA PRI SAMOTESTOVANÍ:
Tento samotest je vhodný pre laikov (vo veku 18 a viac rokov). Ak je výsledok testu pozitívny, obráťte sa na svojho lekára alebo miestne zdravotnícke zariadenie. Pri nedodržaní predpísaného postupu, alebo pri nedostatočnom množstve vzorky, môže dôjsť k falošnému výsledku. Po dokončení testu dajte všetky komponenty sady zvlášť do vrecka a zlikvidujte v súlade s miestnymi nariadeniami.

Neotvorené balenie by malo byť skladované pri 2 - 30℃ a chránené pred priamym slnečným žiarením. Nepoužívajte výrobok po uplynutí doby použiteľnosti. Testovacia kazeta je balená jednotlivo v hliníkovom sáčku. Po otvorení hliníkovej fólie je možné testovaciu kazetu použiť do jednej hodiny. Delší kontakt s vlhkým prostredím vedie k znehodnoteniu výrobku.

CITLIVOSŤ A ŠPECIFICITA:
Súčasťou testu je procedurálna kontrola. Červená čiara v kontrolnej oblasti (C) je považovaná za vnútornú procedurálnu kontrolu. Potvrdzuje dostatočný objem vzorky, úplný prestup vzorky membránou a INTERPRETÁCIA VÝSLEDKOV TESTU.
Pozitívny výsledok: V oblasti kontroly kvality (C) av oblasti testu (T) sa objaví červená reakčná línia. Výsledok testu na antigén SARSCoV-2 vo vzorke je pozitívny. V takom prípade existuje podozrenie na infekciu COVID-19. Okamžite kontaktujte svojho lekára alebo miestne zdravotné oddelenie a dodržujte miestne smernice pre sebaizoláciu. Prítomnosť vírusu nutne neznamená, že budete mať závažnú formu ochorenia, ale v každom prípade musíte prijať nevyhnutné opatrenia podľa miestnych nariadení, aby ste zabránili prenosu vírusu na ostatných.

OBMEDZENIE TESTOVACEJ METÓDY:
1. Táto sada je kvalitatívny test. Preto nie je možné stanoviť kvantitatívne hodnoty koncentrácie antigénu SARS-CoV-2. 2. Presnosť testu závisí od procesu odberu vzoriek. Nesprávny odber vzorky, nesprávne skladovanie vzorky, rozmrazovanie vzorky alebo opakované zmrazovanie a rozmrazovanie vzorky môže ovplyvniť výsledky testu. Pokiaľ dôjde ku kontaminácii vzorky počas spracovania, môžu sa objaviť falošne pozitívne výsledky. 3. Prítomnosť jednotlivých liekov v odobraných vzorkách, ako sú vysoké koncentrácie liekov na predpis a bez predpisu (nosné spreje), môže ovplyvniť výsledky. Pokiaľ je výsledok podozrivý, opakujte test. 4. Výsledok testu tejto súpravy môže byť falošne pozitívny alebo falošne negatívny. Pokiaľ pretrváva fyzické nepohodlie alebo máte pozitívne výsledky tohto testu na antigén SARS-CoV-2, navštívte prosím nemocnicu alebo profesionálne laboratórium pre ďalšie potvrdenie.

VAROVANIE:

1. Súprava je určená iba na diagnostiku in vitro. 2. Tento produkt je jednorazové diagnostické činidlo in vitro. Nie je určené na opakované použitie. 3. Nepoužívajte produkty s prešlou dobou použiteľnosti. 4. Ak v oblasti kontroly kvality (C) av oblasti testu (T) nie sú žiadne čiary, znamená to, že výsledok je neplatný. Opakujte prosím test s novou sadou. 5. Na odber vzoriek používajte iba pufer na extrakciu vzoriek obsiahnutý v tejto súprave. 6. Ak je pufer vypitý alebo kontaminuje kožu a oči, vypláchnite ho veľkým množstvom vody a okamžite vyhľadajte lekársku pomoc. 7. Nemiešajte rôzne šarže testovacích kaziet a pufra na extrakciu vzoriek. 8. Nesprávny odber, skladovanie a príliš staré vzorky ovplyvnia výsledky testu. 9. Nejedzte, nefajčite ani nepite 30 minút pred odberom vzoriek, aby nedošlo k ovplyvneniu vzoriek. 10. U pacientov, ktorí boli liečení antivirotikami, môže dôjsť k veľkému poklesu hladiny vírusu v tele, čo môže viesť k falošne negatívnym výsledkom. 11. Negatívny výsledok úplne nevylučuje možnosť infekcie SARS-CoV-2. Pokiaľ je výsledok negatívny, ale sú prítomné klinické príznaky, odporúča sa použiť inú klinickú diagnostickú metódu. 12. Zaobchádzajte so všetkými vzorkami ako s potenciálne infekčnými. Použité materiály opatrne zlikvidujte v súlade s miestnymi predpismi. 13. Pred zahájením testu a po dokončení testu si dôkladne umyte alebo vydezinfikujte ruky.

Výrobca: Adresa: č. 35, Yongan Three Road, Hongqi Town, Jinwan District, Zhuhai, Guangdong, Čína. Tel: 0086-756-8639521 Fax: 0086-756-8639055 
Dovozca / Distribútor I.T.A. – Intertact s.r.o. Parížska 67/11 110 00 Praha 1 Česká Republika Tel: +420 224 810 196 Email: ita@ita-intertact.com

Značka LITUO
Výrobca Yongan Three Road
Balenie 1ks

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Balenie Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8588006159936 1ks 136
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie Dobrá komunikácia Široký sortiment Dobre ceny

Overený zákazník,

Dobre ceny a rychle dodanie

Overený zákazník,

Tovar doručený rýchlo a v presne dohodnutý deň. Môžem len odporučiť.

Overený zákazník,