Collistar Intensive Anticellulite Serum Intenzívne sérum proti celulitíde, pre odolnú a ťažko odstrániteľnú celulitídu, s ultrazvukovým efektom 200ml

Collistar | Proti celulitíde | Kód: 8015150250993
Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
49,00 €
40,83 € bez DPH

Sunárek BIO detské Chrumky 15g
+ ZADARMO k objednávke
Sunárek BIO detské Chrumky 15g

K objednávkam výrobkov z drogérie, kozmetiky a pre deti nad 4,99€.

Collistar Intensive Anticellulite Serum Intenzívne sérum proti celulitíde, pre odolnú a ťažko odstrániteľnú celulitídu, s ultrazvukovým efektom 

Collistar predstavuje svoj bestseller v rade v boji proti celulitíde. Collistar Intensive Anticellulite Serum je pokrokový prípravok proti odolnej a ťažko odstrániteľnej celulitíde, ktorý využíva výnimočné vlastnosti kmeňových buniek rastliny Echinacea pre účinný boj proti celulitíde.

Vlastnosti a účinné látky:

* kmeňové bunky rastliny Echinecea - obsahujú kafeoyl-chinové kyseliny, ktoré disponujú výnimočnými vlastnosťami. Sú veľmi vzácne a dokážu efektívne odstaňovať opuchy, regulujú zadržiavanie vody v tele a podporujú odstraňovanie nadbytočných tekutín z tela. Stimulujú redukciu tukových zásob a spomaľuje kolagenázu, ktoá poškodzuje kolagén.

* lipolitický ultrazvukový efekt - vďaka inovatínvemu lipolitickému komplexu Phytosonic, ktorý za získava z kofeínu a dvoch rastlinných výťažkov účinne pôsobí na tukové zásoby formou stimulujúceho mechanizmu, podobnému ultrazvuku. Vďaka tomu tukové bunky nezväčšujú svoj objem a zároveň podporuje enzým, ktorý zodpovedá za rozklad tukov v tele.

* okamžitý korzetový efekt - účinnosť produktu zvyšuje micelárna štruktúra a kyselina hyalurónová, ktorá zanecháva neviditeľný film s korzetovým efektom, ktorý okamžite vyhladzuje a vypína povrch.

* vedecky overená účinnosť - pri pravidelnom používaní je vedecky dokázané, že sa stráca "pomarančová pokožka" z tela a pokožka je viditeľne hladšia, pružnejšia, vyhladená a zoštíhlená.

Použitie: Collistar Intensive Anticellulite Serum nevyžaduje masáž. Po aplikácii sa okamžite vstrebáva čím zaručuje intenzívne a komplexné ošetrenie proti celulitíde. Odporúča sa na odolnú a ťažko odstrániteľnú celulitídu.

Značka Collistar
Výrobca COLLISTAR
Balenie 200ml

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.