Posledné videné

Christian Dior Homme Sport 2012, gél po holení 70 ml

Christian Dior | Parfémy pre mužov | Kód: 3348901070478
Dostupnosť
Skladom
Dodanie do 48h.
79,00 €
64,23 € bez DPH

-417 Firming Radiant Mud Mask 20 ml
+ ZADARMO k objednávke pri objednávke nad 20,00 €
-417 Firming Radiant Mud Mask 20 ml

Christian Dior Homme Sport 2012, gél po holení 70 ml

Módny dom Dior uvádza na trh pre rok 2012 novú skvelú vôňu Christian Dior Homme Sport 2012, ktorá je stelesnením mužnosti a očarujúceho ducha, ktorý sa ukrýva v každom športovo založenom a moderne žijúcim mužovi.

Nová vôňa Christian Dior Homme Sport 2012 je podobná ako jej predchodca, avšak je obohatená o úžasný kvetinový akrod - toskánsky iris. Tieto korene irisu sú charakteristické pre vône Dior a tejto novinke dodávajú príjemný kvetinový podtón, ktorému neodolá žiadne opačné pohlavie. Pánom, používajúcim túto novinku dodáva iskrivú eleganciu, majú pocit akoby boli na luxusnej lodi s krásnou ženou a užívali si pocit tepla, dovolenky a dokonalého relaxu a luxusu.

Táto úžasná vôňa Christian Dior Homme Sport 2012 sa otvára citrusovými akordami práve sicílskeho citrusu, s neodolateľným pikantným zázvorom, prechádza do toskánskeho irisu, ktorý dodáva vôni typický charakter. A nakoniec sa vôňa zavŕši drevitými a aromatickými tónmi cédrového dreva.

Zloženie vône Christian Dior Homme Sport 2012:

Hlava: sicílsky citrus, zázvor

Srdce: toskánsky iris

Základ: drevité tóny cédrového dreva.

Značka Christian Dior
Balenie 70ml
Typ produktu Gél po holení

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychle dodanie , všetko OK

Overený zákazník,

Výhody

Overený zákazník,

Promtný dovoz

Overený zákazník,