BOCHEMIT QB Hobby prevencia a ochrana dreva bezfarebný 1kg

Bochemit | Ochrana dreva | Kód: 8594005391291
Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
4,60 €
3,83 € bez DPH

BOCHEMIT QB Hobby prevencia a ochrana dreva bezfarebný

Bochemit QB Hobby je koncentrovaný fungicídny a insekticídny vodou riediteľný prípravok pre dlhodobú ochranu dreva a muriva v interiéri a exteriéri, určený kutilom a drobným remeselníkom. Vhodný aj ako preventívna ochrana muriva proti plesniam.

Použitie: Bochemit QB Hobby sa používa pre povrchovú, polohĺbkovú impregnáciu reziva, krovov a ďalšieho stavebného dreva pri stavbách a rekonštrukciách v interiéroch i exteriéroch. Chráni drevo pred drevokaznými hubami (vrátane drevomorky domácej), plesniam a drevokaznému hmyzu. Pre preventívnu ochranu muriva proti plesniam a sanácii muriva napadnutého drevomorkou domácou.

Pred použitím premiešajte. Pred ošetrením je najprv nutné odstrániť z povrchu dreva prach, nečistoty, zvyšky kôry a starých náterov, aby mohol prípravok preniknúť do dreva. Minimálny príjem koncentrátu pre triedu použitia 1 a 2 (interér) je 80g/m2, pre triedu použitia 3 (exteriér) je 160g/m2 dreva.

Príklad riedenia: Zmniešaním 1kg Bochemitu a 2l vody dostaneme 33% pracovný roztok, ktorý by mal stačiť na ošetrenie približne 12,5m2 dreva (náter, postrek 1-2x). Pre máčanie zmiešajte 1kg Bochemitu a 4l vody na 20% pracovný roztok a ošetrite 12,5m2 dreva,

 

Balenie 1kg
Výrobca Bochemie, a. s.
Značka Bochemit
Farba Bezfarebný

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.