BOCHEMIT QB Hobby prevencia a ochrana dreva bezfarebný 1kg

Bochemit | Ochrana dreva | Kód: 8594005391291
Dostupnosť
Do 3 dní
6,60 €
5,50 € bez DPH

BOCHEMIT QB Hobby prevencia a ochrana dreva bezfarebný

Bochemit QB Hobby je koncentrovaný fungicídny a insekticídny vodou riediteľný prípravok pre dlhodobú ochranu dreva a muriva v interiéri a exteriéri, určený kutilom a drobným remeselníkom. Vhodný aj ako preventívna ochrana muriva proti plesniam.

Použitie: Bochemit QB Hobby sa používa pre povrchovú, polohĺbkovú impregnáciu reziva, krovov a ďalšieho stavebného dreva pri stavbách a rekonštrukciách v interiéroch i exteriéroch. Chráni drevo pred drevokaznými hubami (vrátane drevomorky domácej), plesniam a drevokaznému hmyzu. Pre preventívnu ochranu muriva proti plesniam a sanácii muriva napadnutého drevomorkou domácou.

Pred použitím premiešajte. Pred ošetrením je najprv nutné odstrániť z povrchu dreva prach, nečistoty, zvyšky kôry a starých náterov, aby mohol prípravok preniknúť do dreva. Minimálny príjem koncentrátu pre triedu použitia 1 a 2 (interér) je 80g/m2, pre triedu použitia 3 (exteriér) je 160g/m2 dreva.

Príklad riedenia: Zmniešaním 1kg Bochemitu a 2l vody dostaneme 33% pracovný roztok, ktorý by mal stačiť na ošetrenie približne 12,5m2 dreva (náter, postrek 1-2x). Pre máčanie zmiešajte 1kg Bochemitu a 4l vody na 20% pracovný roztok a ošetrite 12,5m2 dreva,

 

Balenie 1kg
Výrobca Bochemie, a. s.
Značka Bochemit
Farba Bezfarebný

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Balenie Skupina Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8594005391291 1kg drevo 4

Súvisiace produkty

TOP produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Super odporucam.

Overený zákazník,

Všetko pekne zabalené Rýchla dodacia doba Veľký výber sortimentu

Overený zákazník,

rýchle dodanie

Overený zákazník,