Jean Paul Gaultier La Belle Paradise parfumovaná voda dámska 100 ml
131,60 € 188,00 €
Skladom (28 ks)
Vatové tyčinky Bel Nature sú šetrné k vašim ušiam aj k životnému prostrediu. Vlákna sa vyrába zo 100% organickej bavlny, takže neobsahujú žiadne zvyšky pesticídov či iných potenciálne dráždivých látok.
Hodí sa preto aj pre čistenie citlivých detských ušiek a využijete je tiež pri líčení a odličovaní očí. Vlákna drží na tyčinke pevne, nerozmotávají sa a nepúšťa chĺpky.
Plastovú tyčinku nahradila papierová, ktorá je podstatne šetrnejší k životnému prostrediu. Aj malé zmeny pomáhajú v spoločnom boji proti plastovému odpadu.
Ide to aj bez plastu:
Plast sa v prírode rozkladá 70 - 100 rokov, papier približne 4 mesiace. Plastovú tyčinku sme preto nahradili papierovú, tým sa podstatne znížila ekologická stopa výrobku.
Certifikát GOTS
GOTS (Global Organic Textile Standard) je medzinárodne uznávaným certifikátom biotextilu. Zaručuje, že pri výrobe vatových tyčiniek Bel Nature bola použitá iba bavlna z ekologického poľnohospodárstva a jej ďalšie spracovanie prebehlo podľa veľmi prísnych štandardov GOTS.
| Značka | Bel |
| Výrobca | Hartmann |
| Balenie | 200ks |
| Typ produktu | BIO |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Hlavný sklad | 4046871003029 | 3 |
Dobre Bez straty času
Akciová výhodná cena a rýchle doručenie
Rýchle doručenie.