Posledné videné
Pre pridanie produktu do obľúbených sa musíte najprv prihlásiť.

Veet Minima hypoalergénne voskové pásiky na tvár 20 ks

Veet | Depilačné pásky | Kód: 5900627096606
Veet Minima hypoalergénne voskové pásiky na tvár 20 ks
Dostupnosť
Skladom
Dodanie do 48h.
6,59 €
5,36 € bez DPH
Minimálna cena: 6,59 € s DPH

Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1

Veet Minima depilačné voskové pásiky na citlivú pokožku tváre – hladkosť až na 28 dní

Zbavte sa nežiaducich chĺpkov na tvári rýchlo, efektívne a šetrne s depilačnými voskovými pásikmi Veet Minima určenými pre citlivé oblasti ako horná pera, brada či tvár. Vďaka inovatívnemu gélovému zloženiu s technológiou Easy-Gel™ pásiky zachytia aj tie najkratšie chĺpky už od 1,5 mm, čím zabezpečia dokonale hladkú pokožku až na 4 týždne.

Kľúčové výhody:

  • Gélové zloženie s Easy-Gel™ technológiou – aktívne obopína a odstraňuje chĺpky s korienkami

  • Vhodné pre citlivú pokožku tváre – horná pera, brada a ďalšie oblasti

  • Hladká pokožka až na 28 dní bez chĺpkov

  • Obsahuje mandľový olej a vitamín E – upokojuje a chráni pokožku po depilácii

  • Súčasťou balenia sú 4 utierky Perfect Finish pre dokonalú záverečnú starostlivosť

  • Pásiky zanechávajú jemnú vôňu nevädze pre príjemný pocit

Zloženie: Pásiky: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/ Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate. Obrúsky: Paraffinum Liquidum, HexyldecylStearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Limonene.

Zloženie uvedené v internetovom obchode sa môže v niektorých prípadoch mierne líšiť od zloženia produktu, ktorý Vám bude doručený. Ak si želáte overiť presné zloženie, neváhajte nás kontaktovať. V prípade, že Vám tieto rozdiely nebudú vyhovovať, môžete produkt vrátiť v súlade s našimi Všeobecnými obchodnými podmienkami.

Použitie

Pred použitím voskových pásikov Veet si pozorne prečítajte pokyny pre bezpečné použitie uvedené na obale. Pásiky nie je potrebnétrieť v rukách, aby ste ich oddelili! Skvelé výsledky môžete dosiahnuť len 4 jednoduchými krokmi:
1. Oddeľte dva dvojité pásikypodľa deliacej čiary, vezmite jeden a opatrne odlúpte pásiky od seba pomocou navonok zaoblených okrajov.
2. Chĺpky rastú nadol, adoľava a doprava, takže obidve strany depilujte voskom zvlášť. So zaobleným okrajom otočeným v smere rastu vašich chĺpkov priložtepásik na jednu polovicu hornej pery a opakovane po ňom prejdite rukou v smere rastu vašich chĺpkov (preč od nosa).
3. Udržujtepokožku napnutú. Uchopte okraj a čo najrýchlejšie strhnite pásik späť proti smeru rastu chĺpkov. Strhnite pásik jedným rýchlympohybom, radšej blízko k pokožke než preč od nej.
4. Po depilácii voskom očistite všetok vosk, ktorý zostal na vašej pokožke,pomocou obrúsku Perfect Finish.

Príprava

Pred použitím voskových pásikov Veet si pozorne prečítajte pokyny pre bezpečné použitie na obale. Pred použitím pásiku sa uistite, že pokožka je úplne čistá a suchá. Každý pásik môžete znova použiť, až kým nestratí svoju priľnavosť. Na oddelenie pásikov nie je potrebné trieť ich medzi rukami! Skvelé výsledky môžete dosiahnuť iba v 4 jednoduchých krokoch: 1 Pomaly odlupujte pásiky od seba pomocou vonkajších zaoblených okrajov. 2 Použijte jeden pásik na pokožku v smere rastu chĺpku. Použitím zaobleného okraja v smere rastu chĺpku sa uistite, že vosk dobre drží. Umiestnite pásik na polovicu hornej pery a opakovane vtierajte v smere rastu chĺpku (smerom od nosa). 3 Uchopte okraj. Udržujte pokožku napnutú. Strhnite pásik proti smeru rastu chĺpkov (čo najrýchlejšie!) jedným rýchlym pohybom v blízkosti pokožky. 4 Po depilácii očistite všetok zvyšný vosk, ktorý zostal na koži, pomocou obrúsku Perfect Finish. Nesplachujte do záchodu.

Upozornenie: Vonkajší obal si uchovajte. Pred použitím si prečítajte a dodržujte všetky opatrenia a pokyny. Vhodný na použitie na hornú peru, líca a bradu. Nie je vhodné na použitie na zvyšok tváre, hlavu, uši, okolo konečníka, pohlavných orgánov a bradaviek alebo inýchčastiach tela. Nepoužívajte na opary, kŕčové žily, jazvy, materské znamienka, aknóznu, narušenú, podráždenú, opálenú pokožku ani nakožu, ktorá v minulosti negatívne reagovala na depilačné vosky. Medzi depiláciami si vždy nechajte pauzu 72 hodín. Ak používateakýkoľvek liek, ktorý môže mať vplyv na pokožku, alebo ak trpíte akoukoľvek kožnou chorobou, pred použitím sa poraďte so svojimlekárom. Depilácia voskom nie je vhodná pre starších ľudí, diabetikov alebo ľudí užívajúcich perorálne retinoidy. Ak ste pred týmnepoužívali vosk, odporúčame začať depiláciou nôh. Na citlivé oblasti tváre prejdite iba vtedy, keď máte skúsenosti. Pred použitímsa uistite, že pokožka je suchá, nie je podráždená, bez krémov, olejov alebo dezodorantov.

Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd
Dansom Lane
HU8 7DS Hull
United Kingdom
consumershealth@reckitt.com

Splnomocnený zástupca EU:
RB NL Brands B.V.
WTC Schiphol Airport
Schiphol Boulevard 207
1118 BH Schiphol
Netherlands
consumershealth@reckitt.com

Značka Veet
Výrobca Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Dansom Lane, HU8 7DS Hull, United Kingdom, consumershealth@reckitt.com
Balenie 20ks
,
5

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlosť vybavenia.

Overený zákazník,

veľmi rýchle a bezproblémové doručenie

Overený zákazník,

vsetko fungovalo bezvadne

Overený zákazník,