VANISH Gold Oxi Action Odstraňovač škvŕn 300g

Vanish | Prostriedky na škvny, dezinfekcia | Kód: 5997321747057
Dostupnosť
Skladom
6,59 €
5,49 € bez DPH

VANISH Gold Oxi Action Odstraňovač škvŕn

Úžasné odstránenie škvŕn iba za 30 sekúnd*. Pre maximálnu rýchlosť a účinnosť aplikujte okamžite, predperte alebo namáčajte a uvidíte, že niektoré* škvrny sa odstránia už za 30 sekúnd.

* Červené víno, Šťava z červenej repy, Ovocný čaj, Maliny, Sójová omáčka, Mäsová detská strava. Pri dodržaní návodu a použitie pri praní pri 40 °C, platí pre škvrny na bavlne.

 

Príprava a použitie :

Starostlivosť pred praním: Zmiešajte ¼ odmerky prášku s ¾ odmerky vody. Aplikujte zmes na škvrny. Drhnite škvrnu ako bude treba. Pred vrátením odmerky do nádoby ju vyčistite a osušte. Po príprave perte ako zvyčajne.

  • Namáčanie: Pridajte jednu odmerku do 4 litrov vody. Namáčajte max 1 hodinu (farebná bielizeň), 6 hodín (biela bielizeň). Po namáčaní operte ako zvyčajne, alebo dôkladne vypláchajte. Aby ste dosiahli čo najlepší výsledok, drhnite pred pláchaním.
  • Pranie: Pridajte spolu s vaším pracím prostriedkom: Na odolné a zaschnuté škvrny 1 odmerku, na bežné škvrny ½ odmerky.

Odporúčania na použitie odstraňovača škvŕn: Vždy dodržujte pokyny na pranie na štítku na oblečení. Pred použitím skontrolujte stálosť farby otestovaním na nenápadnom mieste. Opláchnite a nechajte uschnúť. Po každom použití vrchnák uzavrite a uchovávajte Vanish Gold na suchom a chladnom mieste. S cieľom dosiahnuť najlepšie výsledky môžete postup zopakovať.

Nepoužívajte na vlnu, hodváb alebo kožu. Nepoužívajte na povrchovo upravované alebo natierané povrchy - napríklad drevo, kovy atď.

Nenamáčajte látky s kovovými upevňovacími prvkami alebo s povrchovou úpravou zaisťujúcou odolnosť voči ohňu. Ošetrené alebo namáčané odevy nevystavujte zdrojom priameho tepla ani priamemu slnečnému svetlu pred ich vypraním alebo dôkladným opláchnutím.

Zaistite, aby výrobok v nádobe nebol ničím kontaminovaný. Hneď ako dôjde k zmiešaniu, neponechávajte roztok v hermeticky uzavretej nádobe. Z roztoku sa bude uvoľňovať kyslík a v uzavretej nádobe by mohlo dôjsť k hromadeniu tlaku s následkom úniku výrobku.

Balenie 300g
Výrobca Reckitt Benckiser
Značka Vanish

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Balenie Skupina Počet mj na sklade
Hlavný sklad 5997321747057 300g prasky 2
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo vybavená objednávka

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Super,veľmi spokojný.

Overený zákazník,