Savo bazén vločkovač 900ml

Savo | Bazén | Kód: 8714100178393
Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
4,79 €
3,99 € bez DPH

Savo bazén vločkovač 

Odstráni drobné nečistoty a zákaly
Pre vonkajšie, vnútorné bazény a vírivky
Pre úpravu sladkej i slanej vody
Určené pre kalnú či mliečnu vodu v bazéne

Savo Vločkovač je tekutý prípravok odstraňujúci drobné nečistoty a zákal z bazénovej vody. Slúži k vyzrážaniu (vyvločkovanie) drobných nečistôt. Nečistoty po použití prostriedku vytvoria zhluky, ktoré sa potom ľahko zachytia vo filtrácií, prípadne klesnú na dno a môžu sa odsať.Vhodné pre všetky typy bazénov.
Savo Vločkovač použite v prípade, že ani pri správnom dávkovaní chlórových prípravkov a pri správnej hodnote pH nie je voda číra.

Dávkovanie je závislé na kvalite vody v bazéne. Upravte pH prípravky SAVO pH + alebo SAVO pH- na hodnotu 7,1 - 7,5, skontrolujte hladinu voľného chlóru a podľa potreby doplňte SAVO chlórové tablety či SAVO tablety komplex.

Prvá pomoc:
Pri nadýchaní Odstrániť zdroj expozície, zaistiť postihnutému prívod čistého vzduchu, zabrániť fyzickej námahe (vrátane chôdze), príp.vyhľadať lekársku pomoc.
Pri styku s pokožkou Zasiahnutý odev odstrániť, pokožku dostatočne umyť vodou poprípade mydlom, ak sú problémy, zabezpečiť lekársku pomoc.
Pri požití: vypláchnuť ústa pitnou vodou, vypiť 0,2-0,5 litra pitnej vody (efekt riedenie), nevyvolávať zvracanie. Nepodávať aktívne uhlie.

NEBEZPEČENSTVO:
Savo Vločkovač. Môže byť korozívny pre kovy. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte len v pôvodnom obale. Používajte ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / tvárový štít. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára.

Obsahuje: síran hlinitý hydrát.

Značka Savo
Výrobca Bochemie, a. s.
Balenie 900ml

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle a korektné vybavenie-bezchybné

Overený zákazník,

Veľmi výhodná cena pri porovnaní s inými obchodníkmi Expresná distribúcia

Overený zákazník,

super cena, rýchle dodanie tovaru

Overený zákazník,