Palmex prací prášok Horská vôňa 3,96 kg = 66 praní

Palmex | 50 až 100 pracích dávok | Kód: 9000101569162
Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
15,99 €
13,33 € bez DPH

Palmex prací prášok Horská vôňa 3,96 kg = 66 praní

Prací prášok Palmex Horská vôňa aktívne pôsobí proti rôznym druhom škvŕn naraz a efektívne odstraňuje dokonca aj odolné škvrny! Navyše nový Palmex 4+1 vďaka svojmu silnému zloženiu zaručí čistotu, sviežosť, žiarivosť a udržateľnosť Vašej bielizne za rozumnú cenu!

Palmex je najnovšia generácia pracích práškov a gélov, ktoré svojim zložením pôsobia proti rôznym druhom škvŕn naraz - proti bielkovinovým škvrnám ako sú tráva alebo nečistoty na golieri a manžetách, proti mastným škvrnám ako je omáčka na špagety aj proti ďalším nepríjemným škvrnám od jej ryže, detského jedla alebo zmrzliny. Silné zloženie zároveň aktívne pôsobí proti zašednutiu bielizne a tvorbe žmolkov.
Už sa nemusíte trápiť s náročným odstraňovaním škvŕn, pretože teraz máte na svojej strane silného pomocníka - Palmex! Vďaka Palmexu si môžete zase naplno užívať aktívny život so svojou rodinou.

Zloženie: 5-15% aniónové tenzidy, <5% neiónové tenzidy, fosfonáty, polykarboxyláty, zeolity, Ďalej obsahuje: optické rozjasňovače, parfumy (geraniol, hexyl cinnamal, linalool)

Značka Palmex
Výrobca Henkel
Balenie 3,96kg

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Zakúpila som si tovar, ktorý som momentálne nenašla v predajniach v mojom bydlisku.

Overený zákazník,

Výhodu

Overený zákazník,

Bola som spokojná. :-)

Overený zákazník,