FORTISOL 1K jednozložková hydroizolačná stierková hmota 5 kg

Fortisol | Hydroizolácia | Kód: 8590892117211
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
38,00 €
31,67 € bez DPH

FORTISOL 1K jednozložková hydroizolačná stierková hmota

FORTISOL 1K sa po je jednozložková univerzálna hydroizolačná stierková hmota určená na izoláciu stavebných hmôt a konštrukcií proti spodným a tlakovým vodám v nových i starých stavbách. Používa sa pod obkladový materiál napr. v kúpeľniach, plaveckých bazénoch, vodných nádrží. Je vhodný na izoláciu základov, skladov, septikov, kanálov a štôl podzemných a vodných stavieb. Odoláva tlakovým vodám i pri tlaku pôsobiacom smerom z podkladu. Zabraňuje prenikať CO2 a SO2 do betónových konštrukcií. Slúži ako ochrana oceľových, betónových a železobetónových konštrukcíí proti vode, vlhkosti a atmosferickým vplyvom. Je vhodný aj ako adhézny mostík pre dodatočné betonáže. Prevedená hydroizolácia je mrazuvzdorná. Na betónových podkladoch odoláva trvalému zaťaženiu vodou.

Použitie: Podklad pod FORTISOL 1K musí byť súdržný, očistený od mechanických čiastočiek a odmastený, vyspravený, povrch musí umožňovať nanesenie súvislej vrstvy, musí byť zvlhčený (nie mokrý) alebo penetrovaný penetračným prostriedkom FORTE penetral. Do čistej nádoby sa naleje potrebné množstvo vody a za stáleho miešania sa postupne prisype zodpovedajúce množstvo hmoty.

Pomer je 5kg hmoty na 1kg vody. Hydroizolačná hmota sa dokonale premieša, najlepšie elektrickou vŕtačkou s miešadlom, tak aby neobsahovala hrudky (min. 5 minút). Po tejto dobe sa nechá hmota zrieť a opäť sa premieša. Aplikuje sa štetcom, štetkou, nerezovou stierkou pri teplote podkladu a prostredia 5-30°C. Nanáša sa po vrstvách nie hrubších ako 1mm, čo zodpovedá spotrebe 1-1,5kg/m2. Pripravené množstvo je potrebné spracovať do 1 hodiny od namiešania. Jednotlivé vrstvy sa nanášajú najskôr po 4 hod. Počas vytvrdzovania nesmie hydroizolačná hmota prisť do styku s vodou.

Spotreba: 1-1,5kg/m2 pri netlakových izoláciách pod obklad (2 vrstvy) 2-3kg/m2 pri izoláciách do 1m pod úrovňou terénu proti zemnej vlhkosti a tlakovej vode (3 vrstvy) 4-6kg/m2 pri izoláciách od 1m do 50m pod úrovňou terénu proti vode pôsobiacej tlakom smerom z podkladu (4 vrstvy)

Výrobca AUSTIS a.s.
Balenie 5kg
Značka Fortisol

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8590892117211 2
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Ok

Overený zákazník,

Rýchlo a pohodlne

Overený zákazník,

Veľmi spokojný Ochota

Overený zákazník,