Dr. Beckmann Odfarbovač pre omylom zafarbenú bielizeň 75g

Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
2,99 €
2,49 € bez DPH

Dr. Beckmann Odfarbovač pre omylom zafarbenú bielizeň 

 

Extra silný. Efektívne odstráni farebné zafarbenie a zašednutie. Pre všetky textílie. Všetky farby - od 30 °C. Až do 1,5 kg bielizne. 

 

Dr. Beckmann odfarbovač pre omylom zafarbenú bielizeň môže byť použitý pre všetky biele a stálofarebné textílie.

 

* Návod na použitie:

  • Ručné pranie (30 až 95 °C):

Rozpustite prášok v 6 litroch vody s maximálnou teplotou, ktorú umožní tkanina (riaďte sa pokynmi na etikete odevu). Nepridávajte žiadny prací prostriedok. Odevy (do 1,5 kg) úplne ponorte do roztoku. Uistite sa, že odevy sú stále ponorené (priklopte napr. ťažkým tanierom). Nádobu prikryte krytom. Nechajte namočené minimálne 4 hodiny a občas zamiešajte. Proces môže trvať celú noc až 24 hodín (napr. u odevov praných pri nízkej teplote 30 °C / 40 °C). Následne odevy dôkladne niekoľkokrát vyplákajte v čistej vode. Odporúčame pracovať v gumových rukaviciach. Ručné odfarbovanie neodporúčame osobám s respiračnými problémami.
 

  • V práčke (60 až 95 °C):

Vložte bielizeň (do 3 kg) do bubna práčky. Vyberte program bez predpierania s maximálnou prípustnou teplotou vody pre dané odevy (nad 60 °C). Vždy sa riaďte symbolmi na etikete odevu. Nepridávajte žiadny prací prostriedok. Spustite program a po 15 minútach pridajte 2-3 sáčky do priehradky na prací prášok a prepláchnite 1-2 l vody.
V prípade nedostatočného odstránenia zafarbenia odporúčame opakovať a zvoliť postup pre ručné pranie.

 

  • Skúška stálofarebnosti:

Rozpustite 1 kávovú lyžičku prášku v 100 ml čo najteplejšej vody. Namočte do roztoku najmenej viditeľnú časť odevu, kde budú obsiahnuté všetky farby. Nechajte pôsobiť. Vypláchajte a nechajte uschnúť. Porovnajte po uschnutí farby. Ak sa farba nejako zmení napríklad aj dočasne počas skúšky alebo po nasledujúcich 30 minútach odev neodfarbujte, pretože nie je stálofarebný.

Balenie 75g
Výrobca Marca, a. s.
Značka Dr. Beckmann

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlo vybavená objednávka

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Super,veľmi spokojný.

Overený zákazník,