DENASPRIM, vodouriediteľný penetračný prípravok 1kg

Denas | Penetračné nátery | Kód: 8592474003004
Dostupnosť
Skladom
5,20 €
4,33 € bez DPH

Popis penetrácie DENASPRIM Vodou riediteľná penetrácia 1:1

DENAS PENETRÁCIA je vodou riediteľný penetračný prípravok na báze akrylátových a styrenakrylátových disperzií, určený pre napúšťanie savých podkladov pred nanášaním disperzných farieb, lepidiel a tmelov. Jeho použitím sa zabezpečí zjednotenie nasiakavosti podkladu, zvýšenie pevnosti povrchových vrstiev podkladu a zvýšenie súdržnosti nasledujúcich vrstiev s podkladom.

Použitie: DENAS PENETRÁCIA sa používa pre napúšťanie betónových konštrukcií a podláh, eternitových, betónových a pálených strešných krytín, fasádnych povrchov a iných stavebných materiálov.

DENAS PENETRÁCIA sa používa pre napúšťací nátery v exteriéroch aj interiéroch.

Vlastnosti: Hustota: 1,03 - 1,06 g/cm3. Prostriedok s vynikajúcim penetračným účinkom a vysokou odolnosťou voči pôsobeniu vlhkosti

Príprava podkladu: Podklad musí byť suchý, zbavený mechanických aj mastných nečistôt a zvyškov starých náterov nesúdržných s podkladom. Staré strešnej krytiny (napr. eternit) sa zbaví machov a lišajníkov najlepšie postrekom vhodným chemickým prípravkom s následným mechanickým odstránením rastlinných zvyškov.

Pracovný postup: Pred použitím sa DENAS PENETRÁCIA riedi vodou v pomere 1:1. Nanáša sa na podklad štetkou, asfaltérskym kefou, alebo striekaním v takej vrstve, aby dokonale vsákla do podkladu. Silne savé podklady je možné napustiť dvojnásobným náterom. Teplota vzduchu a podkladu pri nanášaní a schnutí náteru nesmie klesnúť pod +10 ° C.

Nanášanie ďalších vrstiev nasleduje po dokonalom zaschnutí vodoodpudivého náteru, najskôr po 4 hodinách.

Teoretická výdatnosť: Výdatnosť koncentrátu 10 m2/kg na jeden náter.

Výrobca DENAS COLOR a. s.
Značka Denas
Balenie 1kg

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8592474003004 1

TOP produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som spokojná

Overený zákazník,

Rýchle, kvalitné velka spokojnosť. Ďakujem

Overený zákazník,

Super nakup

Overený zákazník,