CRITOX dymovnica na ochranu proti hlodavcom 5 ks

CRITOX | Proti iným škodcom | Kód: 5997378770916
CRITOX dymovnica na ochranu proti hlodavcom 5 ks
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
6,99 €
5,83 € bez DPH

Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 10×
5
10×
4
3
2
1

CRITOX dymovnica na ochranu proti hlodavcom 5 ks

Critox dymovnica na ochranu pred podzemnými škodcami predstavuje 5 ks zápalných patrónov produkujúcich oxid siričitý a uhoľnatý. Po zapálení a zasunutí do podzemnej nory alebo diery otrávi a zahubí hlodavca v nore.

Použitie: na ochranu proti hlodavcom

Zloženie:

Oxid siričitý, oxid uhoľnatý. Prípravok z hľadiska svojho zloženia nespadá pod biocidy ! Zoznam označení na bezpečné používanie - R vety: R11 Veľmi horľavý. R36/37/38 Dráždi oči, dýchaci a cesty a pokožku. S-vety : S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. S16 Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia - Zákaz fajčenia. S22 Nevdychujte prach. S23 Nevdychujte plyn/dym/pary/. S45 V prípade nehody alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte označenie látky alebo prípravku). S24/25 Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami.

Návod na použitie:

1. Zapáľte dymovnicu. 2.Vložte okamžite a čo najhlbšie po jednej horiacej dymovnici do otvoru. 3. Ostatné otvory zasypte a utlačte zemou. Prípravok je zakázané používať proti chráneným druhom živočíchov !

Prvá pomoc:

Po nadýchaní - u postihnutého zabezpečte pobyt na čistom vzduchu, pokoj, teplo. Privolajte lekára ! Pri náhodnom požití prípravku vypláchnite ústa dôkladne vodou, vypite 0,3 l vlažnej vody a nevyvolávajte zvracanie. Bezodkladne vyhľadajte lekársku pomoc! Pri kontaminácii očí - tieto vymývajte minimálne 15min. pitnou vodou, ak začervenanie pretrváva zabezpečiť vyšetrenie u očného lekára. Pri zasiahnutí obleku a kontaminácii pokožky - oblek vyzliecť a postihnuté miesto umyť teplou vodou a mydlom. Pri otrave alebo podozrení na otravu vyhľadajte lekára a informujte ho o zložení prípravku a poskytnutej prvej pomoci. V prípade potreby lekár liečbu môže konzultovať s Toxikologickým informačným centrom v Bratislave 02/54774166. Skladujte v originálnych neporušených obaloch v sklade suchom, hygienicky čistom, dobre vetrateľnom a uzatvorenom, oddelene od požívatín, liekov, krmív, dezinfekčných prostriedkov a obalov od týchto látok.

Zneškodnenie obalov a prípravku:

Obaly po dôkladnom vyprázdnení odovzdajte do komunálneho zberu. Prípravok sa nesmie vyhodiť. Musí sa znehodnotiť. Spotrebujte do 2 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale. 

 

 

Značka Critox
Výrobca Babolna Bio
Balenie 5ks
,
5


,
5

Klady
Zápory
  • Mozno niekomu pomoze lebo dym je husty a smrad ruadny proste len na nasho nezabrali
  • Zapalila som vsetky na priestore 10x3 m kde sa krtko zdrziava....stale je tam..

,
5

Klady
Zápory
  • dobré

,
5

Klady
Zápory
  • dobré

,
5

Osvedčený prostriedok.


,
5

Osvedčený prostriedok.


,
5

Vyhnať krta snáď pomôže


,
5

Vyhnať krta snáď pomôže


,
5


,
5

Sklad Kód Počet mj na sklade
Hlavný sklad 5997378770916 386
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Celý nákup bol rýchly a bez problémov.

Overený zákazník,

ok

Overený zákazník,

Rýchle vybavenie objednávky a dodanie tovaru

Overený zákazník,