SAVO proti plesniam 500 ml

Savo | Dezinfekcia v spreji | Kód: 8594005390225
Výpredaj -27%
SAVO proti plesniam 500 ml
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
Pôvodná cena
4,89 €
Ušetríte
1,30 € (27%)
3,59 €
2,99 € bez DPH

Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 3×
5
4
3
2
1

Savo proti plesniam s rozprašovačom

Prípravok Savo proti plesniam je účinný proti mikroskopickým vláknitým hubám, riasam, lišajníkom a má vysoké baktericidné účinky.

 Povrch vydezinfikuje a krásne vybieli.

Môžete ho použiť na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a škáry, omietky, murivo, kameň, smalt, plasty, akrylátové povrchy, silikón, gumu, nehrdzavejúcu oceľ.

Zloženie: Dezinfekčná látka: chlórnan sodný 4,7 g/100 g, Menej ako 5 % bieliace činidlo na báze chlóru (chlórnan sodný), Neiónové povrchovo aktívne látky

Použitie: Stlačte bezpečnostnú poistku a súčasne pootočte trysku rozprašovača do pracovnej polohy. Po použití postup zopakujte do polohy stop. Nastriekajte rovnomerne zo vzdialenosti 10-15 cm a vyhnite sa prílišnému navlhčeniu povrchu. Opustite miestnosť a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Potom opláchnite ošetrené miesto vodou alebo prípravok nechajte zaschnúť. Pleseň pred postrekom neodstraňujte, aby nedošlo k rozptýleniu nebezpečných výtrusov. Pri silnom napadnutí postup v prípade potreby zopakujete až potom, keď prípravok opláchnete, alebo necháte zaschnúť. Prípravok najskôr vyskúšajte na malej ploche, aby bola zrejmá reakcia povrchu. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Ak dôjde k akémukoľvek podráždeniu, prestaňte ihneď s používaním, opustite miestnosť a nechajte prípravok zaschnúť.

Nepoužívajte na: eloxovaný hliník a linoleum. V prípade pochybností, nového alebo nezvyčajného povrchu, farebných plôch alebo lakovaného dreva, lakovaného kovu, mramoru, vinylu, pochrómovaných povrchov (poškodených alebo v nízkej kvalite) a poškodených povrchov prípravok najskôr vyskúšajte na malej nenápadnej ploche.

Výrobca Bochemie, a. s.
Balenie 500ml
Značka Savo
,
5

Všetko v poriadku


,
5

Klady
Zápory
  • najlepsi aj najucinejsi pre plesem v kupelni

,
5

výborné....

Sklad Kód Druh Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8594005390225 sprej 102
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Zakúpila som si tovar, ktorý som momentálne nenašla v predajniach v mojom bydlisku.

Overený zákazník,

Výhodu

Overený zákazník,

Bola som spokojná. :-)

Overený zákazník,