Filtre
Značka
Elkop, s.r.o. 0
Druh
Dvojstranný 0
Jednostranný 0
Multifunkčný 0
Počet schodov
2 0
3 0
3 vonkajšie a 3 vnútorné 0
4x3 0
4 0
4 vonkajšie a 3 vnútorné 0
4 vonkajšie a 4 vnútorné 0
4 vonkajšie a 5 vnútorných 0
Nosnosť
120kg 0
150kg 0
Typ produktu
BFS 0
M Fe 0
ORW 0

Najpredávanejšie

Ľutujeme, neboli nájdené žiadne produkty.

V sekcii rebríkov nájdete produkty od firmy Elkop, ktorá ponúka vysokokvalitné rebríky pre akékoľvek použitie. Je na trhu už od roku 1978 a svoje produkty exportuje do vyše 40 krajín sveta. Vďaka svojím dlhoročným skúsenostiam sa firma radí medzi popredných európskych výrobcov rebríkov.

Firma Elkop ponúka kvalitné a ľahké rebríky pre každú domácnosť, pričom zaberú minimum miesta. Taktiež pevné hliníkové rebríky, ktoré sú perfektne využiteľné v stavebníctve, elektotechnickom či strojárenskom priemysle. Vo svojej ponuke majú aj oceľové viacúčelové rebríky, s množstvom doplnkov, čím zvyšujú svoje použitie a multifunkčnosť. Ďalej hliníkové lešenia, oceľové minilešenia, posuvné plošiny, ktorých prednosťou sú variabilita a nenáročnoť na obsluhu.

Väčšinu rebríkov od firmy Elkop nájdete na našom eshope bugy.sk v sekcii rebríky za tie najlepšie ceny. V prípade záujmu o ostatné produkty firmy Elkop, ktoré nebudeme mať v ponuke, neváhajte a napíšte nám, vieme Vám ich zabezpečiť s expresným dodaním.