Nic Webrahmen Susi, drevené krosná 3103, 1 ks

Nic | Drevené hračky | Kód: 4038162031033
Výpredaj -20%

Varianty

Nic 3101 Webrahmen Lotte Nic 3103 Webrahmen Susi
Dostupnosť
Skladom
Pôvodná cena
26,90 €
Ušetríte
5,38 € (20%)
21,52 €
17,93 € bez DPH

Nic Webrahmen Susi, drevené krosná 

Ideálna hračka pre všetky deti, ktoré milujú ručné práce. Vaše deti sa naučia, akým spôsobom sa za starých čias tkalo na tkáčskom stroji! Radosť z hotového výrobku bude nesmierna.

Krosná určite zaujmu všetky kreatívne deti, ktoré si tak samé budú môcť vyrobiť farebné koberčeky, dečky, prikrývky a iné výtvory... Práca na krosnách je veľmi jednoduchá. 

Zároveň si deti pri tkaní precvičia jemnú motoriku a koncentráciu.

Rozmery:

32 x 23 x 5 cm

Materiál:

  • drevo

Odporúčaný vek:

  • od 4 rokov

Vyrobené v Nemecku.

Spoločnosť NIC pôsobiaca na trhu viac ako 26 rokov je presvedčená, že drevo je vďaka svojmu pocitu a prirodzenosti najkrajšou a najcennejšou hračkou, ktorú si dieťa môže priať. Dnešní rodičia pripisujú veľký význam prírodným materiálom bez znečisťujúcich látok. Z tohto dôvodu má surovina „drevo“ novú, významnú úlohu pri výrobe hračiek. Hračky, ako aj konštrukcia a materiály vyrobené z dreva sa už roky tešia veľkej obľube. Podporujú rozvoj výučby dieťaťa a umožňujú im naplno využiť svoju fantáziu a kreativitu.

Pri výrobe hračiek sa používajú iba vybrané lesy, najmä buk a javor, z európskych lesov certifikovaných podľa štandardov FSC / PEFC pre trvalo udržateľné lesníctvo. Na výrobky sa používajú iba certifikované farby a farby hlavne na báze vody. Sú ekologické a úplne bezpečné pre zdravie detí.

Vysoko kvalitné drevené hračky musia vydržať to, čo deti od nich očakávajú. Toto je často viac, ako zvládne väčšina hračiek. Tieto drevené hračky sa preto vyrábajú podľa najprísnejších požiadaviek a smerníc v lokalite v južnom Nemecku. Výroba v súlade s CE, ako aj niekoľko ďalších ocenení, vám poskytujú záruku, že ste si vybrali hodnotnú a jedinečnú hračku.

Značka Nic
Výrobca Nic
Balenie 1ks
Séria Webrahmen
Typ produktu od 4 rokov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

TOP produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle proste super

Overený zákazník,

pohodlný nákup cez internet

Overený zákazník,

ok

Overený zákazník,