Luxol Impregnant Fungicídne napúšťadlo, na drevo 4l

Luxol | Ochrana dreva | Kód: 8590627115956

Varianty

LUXOL impregnacny 0,9l Luxol impregnacny 10l LUXOL impregnacny 2,5l Luxol original impegracia 0.75l Luxol impregnacny 4l
Dostupnosť
Do 5 dní
30,40 €
25,33 € bez DPH

Voňavý stromček Luxol 1ks
+ ZADARMO k objednávke
Voňavý stromček Luxol 1ks

Pri nákupe výrobkov Luxol nad 4,90€.

Luxol Impregnant Fungicídne napúšťadlo, na drevo

Luxol Impregnácia je impregnačný náter, čiže napúšťadlo, ktoré sa kvôli fungicídnym komponentom používa najmä v exteriéri na ochranu dreva proti hubám spôsobujúcim modranie a hnilobu. Penetruje do hĺbky a dlhodobo chráni drevo. Vyrovnáva nasiakavosť podkladu a optimalizuje štruktúru natieraného materiálu na nanášanie ďalšej vrstvy vrchného náteru, napr. lazúry, laku alebo farby.

Fungicídny impregnačný náter sa tiež odporúča použiť v prostredí, kde je drevo vystavené zvýšenej vlhkosti. Pre aktívnu biocídnu ochranu odporúčame natrieť dve vrstvy. 

Použitie: Nanášajte na suchý, očistený povrch. Nerieďte. Nevsiaknutý zvyšok zotrite po 15 minútach od nanesenia. Pre aktívnu biocídnu ochranu sa doporučuje natrieť dve vrstvy. Náter aplikujte pri stálom a suchom počasí pri teplotách 5 až 30°C. Drevo vystavené poveternostným vplyvom je nutné ďalej ošetriť napr. tenkovrstvou lazúrou LUXOL ORIGINÁL, lakmi LUXOL alebo krycími farbami na drevo napr. LUXOL Základná farba na okná a LUXOL Farba na okná.

Aplikácia: štetcom, valčekom, máčaním, nástrek alebo tlaková impregnácia

Schnutie: brúsiteľný/druhý náter cca 24 hodín, vrchný náter (lak, lazúra, farba) 24 hodín

Čistenie náradia: Bežným riedidlom. Výdatnosť: Pre dosiahnutie biocídneho účinku je 180-220ml/m2 dreva (nanášanie štetcom a máčaním). Pre dosiahnutie biocidného účinku je výdatnosť 3-5m2/liter v dvoch vrstvách a pre impregnáciu povrchu 7-11m2/liter v jednej vrstve.

Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Balenie 4l
Výrobca Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.
Značka Luxol
Farba Bezfarebný

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.