HG prípravok proti zápachu v umývačke 500 g

HG | Čistiace prostriedky | Kód: 8711577215408
Dostupnosť
Nedostupné
Produkt je momentálne vypredaný.
6,50 €
5,42 € bez DPH

HG prípravok proti zápachu v umývačke, riaduúčinný čistiaci prostriedok na umývačku riadu 500 g

HG prípravok proti zápachu umývačky sa postará o nádherne sviežo voňajúcu umývačku. Umývačka môže začať páchnuť nánosmi mastnoty, zvyškov jedál a mydla v kanalizačných potrubiach, filtroch a tesneniach. Tento produkt účinne odstráni nečistoty a postará sa o dlhotrvajúcu príjemnú vônu v umývačke. Používanie tohto prípravku navyše zaistí vyššiu hygienu a čistejší riad. Vďaka unikátnej formule je možné používať tento prípravok zároveň s riadom alebo bez neho. 1 fľaša vystačí na 12 použití.

  • Čistá a príjemne voňajúca umývačka riadu
  • Postačí približne na 12 umytí
  • Možno ho použiť v plnej aj prázdnej umývačke riadu

Nikto nechce zapáchajúcu umývačku riadu. Tento čistiaci prostriedok účinne odstraňuje nečistoty zo zapáchajúcej umývačky riadu a výsledkom je krásne čistá a príjemne voňajúca umývačka. Používanie tohto čistiaceho prostriedku zároveň zlepšuje hygienu a umožňuje lepšie umývať riady.

Ako používať HG prípravok proti zápachu v umývačke riadu?

Ak chcete mať opäť príjemne voňajúcu umývačku riadu, tak používajte HG prípravok proti zápachu v umývačke riadu týmto spôsobom.

Pri použití s riadom:
Nasypte 40 gramov (4 vrchnáky) prášku HG prípravok proti zápachu umývačky do priehradky na umývací prostriedok. Položte tabletu na umývanie riadu do priehradky či košíka na príbor. Následne nechajte prebehnúť celý bežný umývací program s riadom (približne 50 °C).

Pri použití bez riadu:
Nasypte 40 gramov (4 vrchnáky) prášku HG prípravok proti zápachu umývačky do priehradky na umývací prostriedok. Následne nechajte prebehnúť celý bežný umývací program (približne 50 °C).


 

Značka HG
Výrobca SlovaColor s.r.o.
Balenie 500g

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

TOP produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchly dovoz

Overený zákazník,

kvalita cena doprava

Overený zákazník,

Siroký dortiment, rychle dodanie, spokojnosť

Overený zákazník,