GALVINOL základná farba na pozink a ľahké kovy, modrá 250ml

Galvinol | Základné farby | Kód: 8715743007262
Dostupnosť
Skladom
Doručenie do 48h (počas pracovných dní).
11,50 €
9,58 € bez DPH

GALVINOL základná farba na pozink a ľahké kovy, modrá 

GALVINOL Je špeciálny základový prípravok určený na povrchy so zlou priľnavosťou – predovšetkým na pozinkovanú oceľ a farebné kovy.

GALVINOL sa nanáša v čo najtenšej vrstve. Pevne priľnie na podklad a zostáva mierne lepivý. Tým je umožnené kvalitné priľnutie vrchných náterov k podkladu. Prípravok je zložený z rozpúšťadla, z akrylovej živice a zo špeciálnej prísady. Teoreticky možno z 1 litra GALVINOLU ošetriť až 35m2 plochy. Aplikuje sa štetcom alebo vzduchovým striekaním.

DOPORUČENÉ POUŽITIE: Základový prípravok GALVINOL 3202 sa používa na hladké nepórovité podklady so zlou priľnavosťou, ako je pozinkovaný plech, nerezová oceľ, hliník, meď, sklo, porcelán a iné hladké povrchy. Vhodným vrchným náterom je Alkyton a Alkyton Kladivkový, CombiColor.

Teoretická výdatnosť: 35 m2/ltr.

Postup práce: Odstráňte olej, mastnotu a akúkoľvek inú kontamináciu povrchu. Staré nátery musia byť odstránené úplne. Znečistenie soľami, bielou hrdzou a inými produktmi oxidácie odstráňte podľa možností škrabkou, oceľovou kefou alebo chemicky, prípravkom Rust-Oleum Sufra-etch RO 108 . Povrch musí byť počas aplikácie suchý a čistý. GALVINOL sa neodporúča použiť tam, kde ochranná vrstva zinku neplní svoju funkciu a plech koroduje. Takéto miesta ošetrite základovými nátermi PRIMER + alebo Penetrátor. Riedenie: Galvinol podľa možnosti nerieďte. Nízka viskozita umožňuje ľahké nanášanie takmer za všetkých podmienok. Štetec: 20% S6001 –S6005 používajte štetce s dlhými prírodnými štetinami. Vzduchové striekanie: veľkosť trysky 0,7-1,2 mm tlak: 2-4 bary Ak je nutné v prípade vzduchového striekania pridať riedidlo, použite S6001 až do 100%. Bezvzduchové striekanie a nanášanie valčekom sa neodporúča.

Výrobca Tradix Slovakia
Balenie 250ml
Značka Galvinol
Farba Modrá

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Sklad Kód Balenie Skupina Počet mj na sklade
Hlavný sklad 8715743007262 250ml TFarb 1
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Obchod vybavuje a doručuje objednaný tovar expresne....ihneď.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie,

Overený zákazník,

Rýchle dodanie tovaru .

Overený zákazník,